“Odlotowe doznania”
Umami sushi — recenzja

Umami sushi
Nr 11 wśród 427 Restauracje (Katowice)
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018

Piękne określenie mojej mamy " Niebo w gębie" jeszcze nie jest w stanie oddać tego co przeżywają nasze podniebienia i jak czuje się dusza po uczcie z Umami Sushi.......Kosmiczne, nie do podrobienia i nie do zapomnienia, wracamy , wracamy , wracamy i wracać zawsze będziemy CUDO !!!!

Dziękujemy, Wiesława J

Zrecenzowano 13 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Naprawdę bardzo dobre :)
Szybki czas realizacji, niedrogo, smacznie.
Czysto w lokalu
Polecam bardzo ;)

Dziękujemy, Eliza B
Zrecenzowano 26 czerwca 2018

Zamawialiśmy sushi z dostawą do domu. Sushi pyszne, obsługa miła i ceny umiarkowane. Nie zostaje nic innego jak polecić wszystkim

Dziękujemy, borianek
Zrecenzowano 19 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Bdb jakości sushi, znają się na tym co robią, fascynacja właściciela kulturą i kuchnią Azjatycka daje o sobie znać - pełen profesjonalizm. Produkty świeże, wszystko przygotowane na miejscu, ładnie zapakowane jeśli chodzi o wynos i dowiezione w całości bez uszczerbku. Polecam serdecznie !

Dziękujemy, Gu M
Zrecenzowano 19 maja 2018

super! pyszne porcje, ..słuszne ,, jak by je nazwał znany wszystkim krakowski degustator i kucharz. Tak trzymać na naszym ślonsku.

Dziękujemy, ferdy326

Umami sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Umami sushi? Podziel się wrażeniami!