“Szparagowa bomba!”

Cztery kąty i Smak piąty
Nr 70 wśród 427 Restauracje (Katowice)
Okolica: Śródmieście
Opis: Pierwsze neo-bistro na Śląsku! Cztery kąty, w których smak jest bez granic. Zdrowa żywność. Kuchnia autorska z inspiracji polską tradycją!!!
Zrecenzowano 31 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Kolejna dobra restauracja w Katowicach.
Szparagi na przystawkę bardzo dobre, pappardelle ze szparagami, kozim serem, orzechami włoskimi, pyszne, rozważnie dobrane smaki. 9/10 na pewno wrócę i gorąco polecam.

1  Dziękujemy, Patryk_Es
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sebastian S, Właściciel, Cztery kąty i Smak piątyOdpowiedź udzielona 4 czerwca 2018

Bardzo dziękujemy za super opinię! Czekamy z niecierpliwością na powrót.... :-)

Zrecenzowano 17 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie warte było swojej ceny a ten krem szparagowy- palce lizać! Siedzieliśmy w ogródku, obsługa była bardzo miła i widać było, że byli nami zainteresowani dzięki czemu nie musieliśmy z Narzeczonym na nic długo czekać. Jednym słowem- polecamy:)

Dziękujemy, Basia W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sebastian S, Właściciel, Cztery kąty i Smak piątyOdpowiedź udzielona 28 maja 2018

Bardzo dziękujemy za obiektywną i sprecyzowaną opinię naszych działań! To jest dokładnie to co chcemy i staramy się robić dla naszych gości. Zadowolenie gości to nasz priorytet. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 14 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Lokal odwiedziliśmy dwukrotnie i za każdym razem był to strzał w 10! Jedzonko naprawdę pyszne, obsługa bardzo miła i pomocna w wyborze dań z naprawdę dobrego menu. Napewno tam jeszcze wrócimy!!!

Dziękujemy, KatarzynaRuda
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: marketing_rest, Marketing manager, Cztery kąty i Smak piątyOdpowiedź udzielona 17 maja 2018

Bardzo nam miło to czytać. Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 6 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Zupa rybna przepyszna!!!! Makrela bardzo dobra, desery słodkie, jak dla mnie to ciut za bardzo. Przyjemne miejsce, polecam.

Dziękujemy, Ewelina Ł
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: marketing_rest, Marketing, Cztery kąty i Smak piątyOdpowiedź udzielona 7 maja 2018

Bardzo nam miło, dziękujemy! Zawsze mamy jakąś nową pozycję z deserów, dlatego zapraszamy ponownie - mamy nadzieję, że któryś z nich przypadnie Pani do gustu. Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 24 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dobre opinie i piękne zdjecia zachecily nas do odwiedzin w ramach Restaurant Week. W menu bylo:
- Delikatna zupa rybna podawana z mięsem małży nowozelandzkiej oraz warzywnym julienne -niestety smak przecietny.
- Soczysta polędwiczka wieprzowa podawana z ziemniakiem truflowym w towarzystwie sałaty pak choi -danie sympatyczne, smaczne.
- Nugat lodowy z musem porzeczkowym -deser bardzo dobry chociaz niezaskakujacy.
Menu nr 2
- Krem z topinamburu z marynowanym jabłkiem oraz paloną gorzką czekoladą -bardzo dobra zupa jednak czuc bo tylko smak warzyw, gdzie ta palona czekolada?
- Filet z makreli podawany z risotto z pomidorów Sycylijskich oraz dzikimi szparagami -sluszna porcja, smak ok, ale nie powala.
- Pralina czekoladowa ze słonym karmelem i owocami sezonowym -dobry deser jak na desery bez wow.
I tyle, jedzenie dobre ale niestety nie zaskakuje, opisy dan piekne, zachecaja ale.. troche rozczarowanie bo w katowicach jest duza konkurencja i sa lepsze miejsca. Lokal przyjemny, fajny wystroj ale minus za obsluge, bo kelnerki to niestety tylko podawaczki. Opowiedziec o daniu nie potrafia, "sprzedac go" również, a za barem niestety za głośno, rozmowy z panem nie wiem wlascicielem czy menago sa za glosne i klienci naprawde ich nie muszą słuchać. Tak wiec tylko poprawnie.

1  Dziękujemy, Bernadeta J

Dziękujemy za rzetelną recenzję. Cieszymy się, że nasze dania Pani smakowały. Zgadzamy się, że obsługa powinna znać kartę i umieć opowiedzieć o daniu, dlatego obiecujemy zwrócić większą uwagę na nasze kelnerki, jak również na rozmowy personelu. Mamy nadzieję, że zechce nas Pani jeszcze odwiedzić poza festiwalem. Pozdrawiamy serdecznie!

Cztery kąty i Smak piąty — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Cztery kąty i Smak piąty? Podziel się wrażeniami!