“Swietne miejsce godne polecenia”

Upojeni Multitap Restobar
Nr 42 wśród 427 Restauracje (Katowice)
Zrecenzowano 30 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie i do tego duzy wybór piw. Dodatkowo jak dla większej grupy zawsze znajdzie sie miejsce.

Dziękujemy, Magdalena D

Zrecenzowano 17 lipca 2018

Kolejny dobry punkt na piwnej mapie Katowic. Duży wybór piw kraftowych, niezłe burgery, dobry klimat to niewątpliwe plusy. Do minusów zaliczam długie oczekiwanie na zamówienie i brak możliwości zamawiania u obsługi. Jeśli chcesz coś zamówić musisz biegać z góry na dół do baru

Dziękujemy, Kosjar
Zrecenzowano 2 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Klimat miejsca bardzo przypadł mi do gustu. Burgery, które zamówiliśmy były bardzo przyzwoite, godne polecenia. Nie można przejść obojętnie wobec szerokiego wyboru piw. Obsługa była uprzejma, ale jednak trochę mało nami się interesowano. Ale chętnie tam wrócę

Dziękujemy, Kiniuch
Zrecenzowano 27 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Super śniadania, sprawna szybka obsługa. Bardzo lubię tam bywać. Duży wybór piw i alkoholi. Jedyny zasadniczy minus to ceny.

Dziękujemy, Monika B
Zrecenzowano 20 czerwca 2018

Gdybym mógł dać 0 gwiazdek z całą przyjemnością bym to zrobił, ale że nie jest to możliwe dam 1 i wypunktuje plusy na jej konto
Plusy: Dobre piwo, lokalizacja, miła obsługa ?
Minusy: Wiecznie trzeba długo czekać na śniadanie - niezależnie od dnia tygodnia i pory (byłem wiele razy) , chodząc z 5 osobową grupą zawsze dostawałem jedzenie jako ostatni (widać mam pecha), otrzymuje informację jak już wszyscy zjedli i wypili, że jedzenie będzie za 3-4 minuty, czekam 15 i w nerwach wychodzę z knajpy bo ile można czekać (45 minut czy więcej ?)
Pomijając fakt, że nawet zdarzyło się czekać 40 minut na zimną jajecznicę -.-
Ogólnie jak ktoś przychodzi na śniadanie i zależałoby mu na tym aby nie tracić połowy dnia pracy na bezsensowne czekanie to NIE POLECAM. Byłem ostani raz i z całą pewnością już nigdy tam niczego nie zamówię. Ze 100% pewnością będę także mówił szczerą prawdę mojego przypadku każdemu kto chciałby tam coś zamówić.

Zmieniam na AIOLI KATOWICE na rynku bo upojeni jak dla mnie nie są już warci zachodu.

2  Dziękujemy, Wojciech M

Upojeni Multitap Restobar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Upojeni Multitap Restobar? Podziel się wrażeniami!