“Obiad urodzinowy”

Restauracja Winiarnia Terra Mare
Nr 307 wśród 495 Restauracje (Katowice)
Opis: Do naszych potraw używamy oryginalnych produktów o najwyższej klasie jakości, bez dodawania glutaminianu sodu oraz innych ulepszaczy. Sprowadzamy wylącznie żywe oraz świeże owoce morza, a mięsa są selekcjonowane oraz pieczołowicie przygotowywane - Slow food. Jako jedyni dysponujemy specjalnym salonikiem zabaw dla dzieci.
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, ciekawie podane. Duży wybór owoców morza ze świeżym homarem w menu. Miła i sprawna obsługa.

Dziękujemy, wojciechw318

Zrecenzowano 20 lipca 2019

Byłam pierwszy raz niezapomniane smaki , świetna obsługa , doskonale dobrane wino do potraw , gorąco polecam

Dziękujemy, AnnaK15393
Zrecenzowano 26 maja 2019

Odwiedziłam ta restauracje w tym miesiącu pięć razy. Kolejno zamawiałam tuńczyka, żabnicę, turbota, grillowana makrele , dzisiaj „ granika wielkiego” / pierwszy raz jadłam wiec nie mam porównania/ . Mąż zajada się ośmiorniczką. Odpowiada nam to miejsce, ze względu na smaczne jedzenie, szybko podane , zawsze poprzedzone wypiekanymi u nich chlebami jako czekadelko. Czujemy się komfortowo, ponieważ jest dużo miejsca, fajny wystrój, spokojna muzyczka i profesjonalna, uśmiechnięta obsługa. Polecam wszystkim, którzy chcą zjeść dobrze, nie koniecznie dużo.

Dziękujemy, AduniaKato
Zrecenzowano 15 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce z doskonałym dla mnie dojazdem w porze szybkiego lunchu i bezpłatnym parkingiem. Jestem drugi raz i drugi raz zadowolony , smacznie świeżo i bardzo fajna obsługa. Jak na Katowice to miejsce konieczne to odwiedzenia. Tym razem zjadłem carpaccio z ośmiornicy i naprawdę smak :) Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, TommyKtw
Zrecenzowano 25 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Do restauracji zawitałam kilkukrotnie. Na barki dość słabej lokalizacji, zrzucałam początkowo fakt dość niedużej ilości klientów. Pierwszy raz, około pół roku temu, lokal bronił się szeroka oferta ryb i owoców morza (pyszny homar w całości). Niestety ostatnio z homara zostały tylko jego części, a ilość ryb, zmniejszyła sie do bodajże dwóch. Kelner zapytany o karte win, oznajmił, ze nie ma takowej, ponieważ powodowała „dużo zamieszania” (?) i lepiej jest bez ale on chętnie doradzi. W lokalu widocznych jest wiele różnych butelek win, natomiast ich lista pozostawiona jest personelowi. A szkoda, bo nasza wiedza o winach jest wystarczająco duża, by tę decyzje podjąć samodzielnie. Choć sama jestem zwolennikiem dość skróconych kart, ta została potraktowana dość brutalnie i nieprzemyslanie. Z wyszukanej restauracji typowo włoskiej, zrobiła się przeciętna.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, izabela1996

Restauracja Winiarnia Terra Mare — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Winiarnia Terra Mare? Podziel się wrażeniami!