“Romantyczna kolacja”

Restauracja Winiarnia Terra Mare
Nr 310 wśród 427 Restauracje (Katowice)
Opis: Do naszych potraw używamy oryginalnych produktów o najwyższej klasie jakości, bez dodawania glutaminianu sodu oraz innych ulepszaczy. Sprowadzamy wylącznie żywe oraz świeże owoce morza, a mięsa są selekcjonowane oraz pieczołowicie przygotowywane - Slow food. Jako jedyni dysponujemy specjalnym salonikiem zabaw dla dzieci.
Zrecenzowano 10 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszna ryba moja jak i moje wybranki plus wspaniałe dodatki. Wyszystko na najwyższym poziomie ;) Polecam deser 3 w jednym gdzie można spróbować 3 rożnych mini deserów.

Dziękujemy, Łukasz K

Zrecenzowano 10 lipca 2018

Co do jedzenia jest bardzo dobre i świeże. Najlepszą u nich przystawką jest bakłażan, coś wspaniałego a także małże św. Jakuba.
Bardzo dobre wina.
Co do obsługi jest dla mnie za mało kontaktowa i się rzadko uśmiecha, może to akurat taki przypadek, kiedy tam byłam. Ogólnie polecam :)

Dziękujemy, AnnaG2927
Zrecenzowano 4 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Wystrój bardzo ładny, dojazd dla osób z poza Śląska bardzo trudny. Pizza przeciętna ciasto i proporcje składników nie współgrają, może tego dnia, ale zawód to deser tiramisu, daleki od prawdziwego. Za słodki podany kawałek jak w sklepie supermarketu bez tego smaku dobrej kawy i mascarpone.

1  Dziękujemy, Marek B
Zrecenzowano 22 maja 2018

Niestety trochę trudny dojazd, ale naprawdę warto było. Macki ośmiornicy to mistrzostwo świata!! Wszystkie zamówione potrawy na duży plus (zarówno dla dzieci jak i dorosłych).
Kompetentna i miła obsługa. Bawialnia dla dzieci - to jest to, czego brakuje wielu restauracjom, a tak - dzieci zjadły i poszły się bawić, a my dorośli mogliśmy spokojnie zjeść i porozmawiać.

Dziękujemy, Beata121972
Zrecenzowano 21 maja 2018

Droga dojazdowa przed sama restauracja tragedia, dla rajdowcow! Trzeba jechac na jedynce... Jedzenie, to niezbyt smaczne <przystawki> za ktore musimy zaplacic kosmiczne ceny! Siedzielismy na zewnatrz i na brak much przy jedzeniu nie narzekalismy... Ogolnie tragedia!

1  Dziękujemy, sancho254

Restauracja Winiarnia Terra Mare — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Winiarnia Terra Mare? Podziel się wrażeniami!