“Ładnie smacznie i tanio ”

Bistro Magazyn Towarzyski
Nr 21 wśród 25 Restauracje (Jaworzno)
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce, jako filmowiec fotograf doceniam napisy z neonów oraz super wystrój miejsca. Do tego dobre jedzie w dużych porcjach i przystępnych cenach.

Dziękujemy, Kubawydrych
Zrecenzowano 15 czerwca 2019

Niestety obsługa nie ma bladego pojęcia o większości pozycji w karcie a co dopiero o obsługiwaniu gości. Stek niby dobrze wysmażony,ale nijaki-zero przypraw i wiedzy na temat robienia go. Napewno dam kiedyś lokalowi szanse bo napoje i desery są ok,można przyjść i posiedzieć ze znajomymi ale szału brak.

Dziękujemy, livxxy7
Zrecenzowano 12 kwietnia 2019

Klimat jest bardzo fajny, choć dość zimno na sali i w toalecie. Byiśmy kilka razy ze znajomymi. Niestety co do dań, to nic tu nie jest powtarzalne... Kiedyś pyszne żeberka - teraz wysuszone na wiór, siekana wołowina z grzankami, którą niedawo się zajadaliśmy - obecnie jakieś nieporozumienie... Ani grzanek, ani sosu musztardowo-miodowego – podane ze zwykłą musztardą francuską i starą bułką! Do tego kolejność podania dań: najpierw krem z białych warzyw (to jedno jest pyszne!) – następnie zimny deser, który ostatecznie roztopił się, zanim otrzymałam i skonsumowałam drugie danie (w mokrej, obrzydliwej panierce fish&chips). Niestety drinków rówież nie potrafią robić. naprawdę szkoda wydanych pieniędzy;(

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, KatkaK77
Zrecenzowano 27 lutego 2019

Poszliśmy z dwójką kolegów na kolację i piwo.
Super czilowa muzyka, fajny lekko przyciemniony wystrój z gustownym światłem, ale obsługa bardzo przeciętna.

Młode niedoświadczone kelnerki.
Kolega zamówił frytki. Pani, która je przyniosła przewróciła je wraz z sosami na jego nogi. Owszem przeprosiłą, ale nie przyniosła świeżej porcji, nie mówiąc już o ubraniach, ktore były do prania.

Żywność jest taka sobie. Niektóre potrawy przypominają po prostu mrożonki z Lidla.
Niektórych pozycji z menu brakuje.

Lokal się jeszcze uczy. Pozytywem jest wystrój i atmosfera. W weekendy wieczorami jest tam naprawde gwarno. Miejsce widać żyje.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, KamilB1339

Bistro Magazyn Towarzyski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jaworzno, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Bistro Magazyn Towarzyski? Podziel się wrażeniami!