“Kawałek Italii w Jaworznie”
Nikosantonio — recenzja

Nikosantonio
Nr 8 wśród 25 Restauracje (Jaworzno)
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Po prostu genialna włoska na cienkim chrupiącym cieście..
Kulturalna i przemiła obsługa.
Wybór włoskich win i przepyszne desery...
Chce się wracać w takie zacne miejsca.

Dziękujemy, maverick_dk

Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna pizza na cienkim cieście i wyborne składniki prosto ze słonecznej Italii. Gorąco polecam, lepszej pizzy w okolicy napwno nie znajdziecie.

1  Dziękujemy, 966maciejk

Pyszna pizza
Najlepsza w Jaworznie
Dobre włoskie jedzienie, miła obsługa super klimat, świetne miejsce na wypad z rodziną lub znajomymi.

1  Dziękujemy, aNdrzej111164
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza jest pyszna, zarówno ta zwykła jak i włoska. Ludzie, którzy piszą, że pizza przychodzi zimna nie mają bladego pojęcia o kuchni włoskiej. Niektóre składniki w pizzy włoskiej są układane na zimno, po wyjęciu z pieca - taka pizza najlepiej smakuje na świeżo w lokalu. Pizze "zwykłą" zawsze zamawiam do domu i jeszcze nigdy się nie rozczarowałem. Zawsze przychodzi ciepła i świetnie przyrządzona. W knajpce jest przyjemny klimat, w letnie wieczory można usiąść na zewnatrz. Polecam deskę serów i wędlin, która zaskoczyła mnie porownaniem ilości i jakości do ceny. Wina przyzwoite, dobre. Dla niektórych brak słodkiego w menu może być niedopuszczalny lecz przypominam, że jest to restauracja z kuchnią włoską a tam takie jest rzadkością.

Podsumowując, jeśli ktoś ma minimalne pojęcie o kuchni włoskiej nie będzie rozczarowany.

Reszta, która spodziewa się agresywnej, tłustej, amerykańskiej pizzy na wstrętnym grubym cieście z sosami, które pokrywają całe ciasto - będzie niezadowolona.

Obsługa w porządku, bez zastrzeżeń. Dla mnie wszystko na plus, polecam!!!

1  Dziękujemy, wojteks973
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Można zaryzykować jedynie jakiś napój. Jedzenie obecnie fatalnej jakości, obsługa jakby za karę. Na szczęście w mieście jest coraz większa konkurencja. Nie polecam

Dziękujemy, Mania12345aa

Nikosantonio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sosnowiec, Województwo śląskie

Jaworzno, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Nikosantonio? Podziel się wrażeniami!