“Rewelacja ”
Nikosantonio — recenzja

Nikosantonio
Nr 8 wśród 25 Restauracje (Jaworzno)

Pyszna pizza
Najlepsza w Jaworznie
Dobre włoskie jedzienie, miła obsługa super klimat, świetne miejsce na wypad z rodziną lub znajomymi.

1  Dziękujemy, aNdrzej111164

Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza jest pyszna, zarówno ta zwykła jak i włoska. Ludzie, którzy piszą, że pizza przychodzi zimna nie mają bladego pojęcia o kuchni włoskiej. Niektóre składniki w pizzy włoskiej są układane na zimno, po wyjęciu z pieca - taka pizza najlepiej smakuje na świeżo w lokalu. Pizze "zwykłą" zawsze zamawiam do domu i jeszcze nigdy się nie rozczarowałem. Zawsze przychodzi ciepła i świetnie przyrządzona. W knajpce jest przyjemny klimat, w letnie wieczory można usiąść na zewnatrz. Polecam deskę serów i wędlin, która zaskoczyła mnie porownaniem ilości i jakości do ceny. Wina przyzwoite, dobre. Dla niektórych brak słodkiego w menu może być niedopuszczalny lecz przypominam, że jest to restauracja z kuchnią włoską a tam takie jest rzadkością.

Podsumowując, jeśli ktoś ma minimalne pojęcie o kuchni włoskiej nie będzie rozczarowany.

Reszta, która spodziewa się agresywnej, tłustej, amerykańskiej pizzy na wstrętnym grubym cieście z sosami, które pokrywają całe ciasto - będzie niezadowolona.

Obsługa w porządku, bez zastrzeżeń. Dla mnie wszystko na plus, polecam!!!

1  Dziękujemy, wojteks973
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Można zaryzykować jedynie jakiś napój. Jedzenie obecnie fatalnej jakości, obsługa jakby za karę. Na szczęście w mieście jest coraz większa konkurencja. Nie polecam

Dziękujemy, Mania12345aa
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Brak słów... . Makaron zimny i rozgotowany, sos odgrzewany chyba setny raz. Nieświeże, fatalnej jakości pseudo-włoskie jedzenie

Dziękujemy, Aneta N
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Nie polecam!!! Jedna z najgorszych pizz, jakie jadłam w ogóle, na pewno najgorsza w Jaworznie. Ciasto, to gniot, który ciężko przecisnąć przez przełyk, a co dopiero strawić. Rozciapany zakalec, to nie pizza ! Niestety obsługa nieprofesjonalna (delikatnie pisząc), nie potrafiąca przyjąć krytyki i na nią zareagować, dyskretnie przekazanej przy barze. Zamiast przeprosin, zrobiono nam awanturę przychodząc do naszego stolika :-O Na próżno tlumaczyłysmy pani, że chcemy mile spędzić wieczór, że nie mamy ochoty z nią przerzucać się pretensjami i konkurować w ilości pogardliwych min i wywracania oczu do góry (nie miałyśmy szans ;-)) Pani stała z moją niedojedzoną pizzą w ręce przy naszym stoliku, którą kucharz ocenił ponoć na dzieło włoskiej sztuki kulinarnej, i prezentowała cały wachlarz przykładów na to, jak nie powinno się traktować klientów. Jak nie powinno się w ogóle traktować ludzi. Reasumując: okropne i szkodliwe jedzenie, niekulturalna i leniwa obsługa. Nigdy więcej

Dziękujemy, rozalia p

Nikosantonio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sosnowiec, Województwo śląskie

Jaworzno, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Nikosantonio? Podziel się wrażeniami!