“Zimowa herbatka”
Niebo w mieście — recenzja

Niebo w mieście
Nr 1 wśród 1 Desery (Jaworzno)
Opis: Pierwsze takie miejsce w Jaworznie pełne pasji do ludzi, książek i dobrej kawy. Stworzone na chwałę Bożą.
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo duży wybór herbat, próbowałam dwóch i nie zawiodłam się, więc pewnie wszystkie są świetne. Przyjemna atmosfera i bardzo miła obsługa.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Magdalena P

Zrecenzowano 15 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Nastrój sentymentalny, wygodne, eklektyczne meble w tonacji białej/szarości i błękity. Lampy jak chmurki. Desery domowe, bardzo smaczne ciasta, aromatyczna kawa, sok pomarańczowy super. Obsługa deskretna, nie narzucająca się. W tle dyskretna muzyka. Jako ciekawostka- ręcznie wyrabiane praliny o kształtach wszystkiego co wam potrzebne, począwszy id młotka, kluczy , itp, itd. Ceny przystępne. Pijąc kawę można poczytać wydawnictwa o tematyce katolickiej, mozna je też kupić.Warto tu przyjść, można rozmarzyć się i poczuć jak w niebie.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, annapG3461WF
Zrecenzowano 13 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Po godzinie 15 zerowy wybór ciast. Kelnerka bardzo nieuprzejma, praktycznie rzuciła nam zamowienie na stolik bez słowa (brązowe włosy). Niestety zepsuło nam to nastrój, jak można mieć takie podejście do klienta. Jak komuś sie nie chce to proszę nie pracować w miejscu w którym wymogiem jest kontakt z klientem!!! Na szczęście sytuacje uratowała druga pani (jaśniejsze włosy, lekko blond) która z uśmiechem podeszła do stolika i życzliwie podała zamowienie.
Ciasto mimo braku wyboru dobre, kawa 3/4 w szklance z czego 1/3 to bita śmietana

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Anna P
Zrecenzowano 10 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Świetna kawa i świeże pączki ! W lokalu panuje przyjazna atmosfera - obsługa jest miła i kompetentna !

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Krystian K
Zrecenzowano 18 października 2017

Bardzo fajne miejsce ,śwoerże ciasto i pachnąca kawa,miła obsługa i fajny klimat zapraszam wystruj ok kawa artibasi wyśmienika taka njak podają w Jacku polecam

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, DamianP2723

Niebo w mieście — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jaworzno, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Niebo w mieście? Podziel się wrażeniami!