“Czarna perła - kiepska perła. ”
Czarna Perła — recenzja

Czarna Perła
Nr 4 wśród 25 Restauracje (Jaworzno)

Zaciekawiony najbliższym lokalem przy Parku Gródek odwiedziłem Czarną Perłę. Niestety nie mogę polecić tego lokalu. A z pewnością nie na wizytę z dziećmi. Jedzenie tak mocno przyprawione, że nie nadaje się dla dzieci. Nugetsy nie wiadomo po co posypane z wierzchu (!) solą i pieprzem. No raczej mało które dziecko lubi pieprz. Frytki mega przesolone. A można podać nie solone i każdy może sobie na stole posolić, prawda? Czy zamówić kurczaka z ziemniakami i surówką? Stanowczo nie. Kurczak z grilla znowu mocno przyprawiony jakaś słabą przyprawą do gyrosa. Ziemniaków brak, a kelnerka nawet nie raczyła poinformować o tym fakcie przy zamówieniu. W zamian przelosone frytki. Surówka? Raczej sałatka i to niezjadliwa, hiper nieświeża. Strach było ją włożyć do ust. Niestety :( Mi byłoby wstyd, gdybym miał podać takie jedzenie swoim klientom.
Poza tym raczej drogo jak na lokalizacje i jakość jedzenia. No nie polecam.

Dziękujemy, elKugito

Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zależy co się zamówi, ja miałem okazję spróbować czerwonego barszczu z uszkami w kolorze pomarańczowym o smaku pomidorowej - tragedia.

Znajomi jedli żurek oraz karczek i burgera, które były akurat ok... Niemniej jednak barszczyk to żenada

Dziękujemy, Kordian80
Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Łosoś w ogóle nie przyprawiony , frytki z skórką od ziemniaka . Jedyne co mi najbardziej smakowało to herbata . No niestety , wyglada dobrze ale smakuje bardzo źle.

Dziękujemy, 892julkaw
Zrecenzowano 23 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bulion wołowy i zupa rybna - najgorsze jedzenie jakie kiedykolwiek w życiu mieliśmy okazję spróbować! SAMA SÓL! Nie mówiąc już o tym, że gotowane były kilka dni temu. Może sól miała zabić smak nieświeżości? Byliśmy z dzieckiem, któremu zwyczajnie bałam się dać coś takiego do jedzenia. Wyszliśmy zostawiając pełne talerze. Obsługa fatalna - chyba, że to był pierwszy dzień w pracy Pani kelnerki - wtedy jestem w stanie wybaczyć. W toalecie śmierdzi, brak papieru toaletowego i ręczników papierowych. Ceny kosmos.

Termin wizyty: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, monikaz674
Zrecenzowano 13 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Niestety obiad rodzinny w tej restauracji to klapa. Jedzenie bardzo przeciętne, ładnie nazwane tylko w menu. Wszystko totalnie słone! Ziemniaczków do obiadu nie dało się zjeść przez nadmiar soli, podobnie z żurem. Duże rozczarowanie :( byliśmy rok temu i było smaczniej.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 196klaudiad

Czarna Perła — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sosnowiec, Województwo śląskie

Jaworzno, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Czarna Perła? Podziel się wrażeniami!