“Polecam”
Batumi — recenzja

Batumi
Opis: Gruzińska Restauracja
Opis: Gruzińska Restauracja

Miła obsługa,świetna atmosfera w lokalu, jedzenie przepyszne, mi i żonie smakowało, gulasz w chlebku, chaczapuri i zupę gruzińską, to w szczególności polecam! Kuzyn i kuzynka też zadowoleni.

1  Dziękujemy, Przemo D

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne i aromatyczne. Miejsce przyjemne w fajnym klimacie, latem stoliki na dworze. Można pysznie zjeść. Obsługa przesympatyczna. Polecam!

Dziękujemy, Anna Z
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Tak jak w tytule, opinia jest subiektywna, gdyż o smakach osobistych ciężko dyskutować. Lokal sam w sobie dość klimatyczny z naprawdę fajną obsługą.Wszędzie bardzo czysto co jest, bardzo dużym jak dla mnie plusem.
Jeżeli chodzi o jedzenie, podane estetycznie chociaż nie do końca w naszym klimacie smakowym. Skrzydełka słabo przypieczone , sos do żeberek z dziwnym posmakiem , jedynie gulasz w chlebie dał radę. Czas oczekiwania optymalny ok. 20 minut przy pełnym lokalu.Może jeszcze się kiedyś wybierzemy popróbować innych dań. Osobiście polecam odwiedzić i samemu ocenić.

Dziękujemy, elahp79
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Przepyszne jedzenie, przystępne ceny, miła obsługa. Spróbowałam kilku dań i wszystkie mogę polecić, znajdzie się też coś dla wegetarian (talerz przystawek - genialny)

Dziękujemy, BasiaD94
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Bardzo klimatyczne miejsce. Wspaniała obsługa. Pyszne jedzenie gruzińskie. Wrócę z przyjaciółmi i znajomymi, bo warto!

1  Dziękujemy, Barbara G

Batumi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Petrovice u Karvine, Moravian-Silesian Region

Wodzisław Śląski, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Batumi? Podziel się wrażeniami!