“Całkiem OK”
Zyza Bar — recenzja

Zyza Bar
Opis: Serwujemy burgery ze świeżej wołowiny na bułkach na zakwasie. Śniadania. Zup. Sałatki
Zrecenzowano 4 września 2019

W zasadzie w Zyza Bar byłam kilkadziesiąt razy, jak i korzystałam z dostawy do domu bądź pracy. Tak wysoka ocena bierze się z jakości jedzenia , które jest smaczne. Niestety czystość w samym lokalu pozostawia wiele do życzenia ,brudne stoliki to już norma.Ostatnio także dowiedziałam się, będąc o 20.15, że jest już problem z zamówieniem jedzenia ....... i to na wynos. Jednak polecam to miejsce i sama nadal będę korzystała z nadzieją , że czystość się poprawi , a personel zrozumie,że dzięki właśnie klientom ma prace , a to ilu jest klientów, zależy w dużej mierze od nich samych.

Dziękujemy, elahp79
Zrecenzowano 7 stycznia 2019

Nie jestem w stanie ocenić całości menu, jednak po kilku rzeczach, które tutaj regularnie jadam-daję mocną 4. Zacznijmy od cen: niskie, a mam porównanie ;) burgery: jadam zwykle ostrą bryndzę z sosem o ostrości 3 i kompozycję uważam za udaną, można by wyeliminować sos majonezowy i całość nabrałaby większej wyrazistości. Mięso dobrej jakości, jednak uwaga, kotlety są słabo wysmażone, co nie stanowi wady, jedynie cechę produktu i jeśli takich nie lubimy, to trzeba o tym powiedzieć przy zamówieniu. Zwykle, jeśli nikt nie pyta-restauracje podają kotlet średnio wysmażony. Mi pasuje mięso różowe w środku, nie jestem obrzydliwy. W prawdzie jadłem już lepsze burgery, ale w sporo wyższej cenie. Frytki zamówiłem raz i stwierdzam, że to był błąd, tak samo z resztą jak u konkurencji D.......d z Jastrzębia. Dostajemy niedosmażone grube kawałki ziemniaka, kompletnie bez smaku, chrupiącej skórki, ogólnie fatalne. Na prawdę istnieją smaczne frytki stekowe, pewnie trzeba zmienić ich dostawcę, lub sposób smażenia. Polecam lemoniadę, która jest robiona na miejscu, smaczna i w pięknym pomarańczowym kolorze/mam nadzieję, że nie kryje się za nim jakiś sztuczny barwnik/, ogólnie mniam! Przetestowałem też bułki robione na miejscu i stwierdzam, że relacja ceny do jakości i ich wielkości jest bardzo korzystna, polecam tą z boczkiem! Na koniec obsługa w restauracji: bardzo pomocna, miła i elastyczna. Dowóz bezpłatny od 30zł, to też ukłon w stronę klienta, inni tego nie potrafią ;P Co do lokalu, te jest ładnie, czysto i przestrzennie. Na sali nie czuć zapachów z kuchni, za co też się należy pochwała, bo od konkurencji można wyjść uwędzony.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, baksiu
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SebastianS4039, Właściciel, Zyza BarOdpowiedź udzielona 24 stycznia 2019

Serdecznie dziękujemy za opinie.
Zgodnie z sugestią mamy obecnie w naszej ofercie frytki steakhouse więc serdecznie zapraszam.

Zyza Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wodzisław Śląski, Województwo śląskie
Petrovice u Karvine, Moravian-Silesian Region

Byłeś(-aś) w Zyza Bar? Podziel się wrażeniami!