“Przyjazne miejsce z dobrym jedzeniem.”
Siwa Kurka — recenzja

Siwa Kurka
Nr 3 wśród 23 Restauracje (Jarosław)
Opis: Restauracja Siwa Kurka położona w samym sercu jarosławskiego Rynku oferuje dania kuchni polskiej, regionalnej oraz fusion. Pyszne śniadania, kawa z lokalnej palarni, herbaty z całego świata oraz regionalne piwo - zapraszamy do Siwej Kurki!
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyznam szczerze, że nie wróżyłem powodzenia tej restauracji ale jestem pozytywnie zaskoczony tym jak przyjęło się to miejsce, tym jak dobre jest tam jedzenie a także przyjaznym klimatem.

Dziękujemy, Tomasz L

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świąteczny wieczór. Wybraliśmy się na mały spacer- może herbatka,? Tak i małe zaskoczenie po 19 można zamówić nie tylko napoje . Zamówiliśmy smaczne sałatki jedną z kurczakiem w roli głównej , druga "z gruszki nie z pietruszki" polecam . Miła obsługa .

Dziękujemy, EWA R
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy już po obiedzie i przyszliśmy tu na kawę i deser. Zamówiliśmy :
- cappuccino
- bambiccino
- tarta bananowa z mascerpone - pyszne
-nugat z lubeki - jak ktoś lubi nadzienie nugatowe w prelinach to będzie pyszne
-malinowa chmurka - też pyszne.
Więc warto było tu przyjść. Przyjdziemy ponownie, w najbliższych dniach i może na następnym przyjeździe, gdyż jesteśmy z Jeleniej Góry - pozdrawiamy i polecamy.

Dziękujemy, Iwonazimtre
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Siwa kurka oczarowala nas rewelacyjnym zurkiem, przepysznymi pierogami, doskonałymi proziakami oraz znakomitym dripem ktorym mozna delktowac sie w otoczeniu pieknego, strarego jaroslawskiego rynku. W czasie skwaru mozna ozeziwc sie kraftowym piwem z lokalnego browaru- rzecz jasna oczywiscie;) Dla wielbicieli tradycyjnych smakow polecam skosztowac plackow ziemniaczanych badz schabowego - palce lizać !

Dziękujemy, annakarenina777
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

W dn,4 08 2019 miałem nieszczęście skorzystania z usług tego lokalu. O godz.14,08 złożyliśmy ( 4 osoby) zamówienie na obiad,ponieważ obiad miał być za 40 minut odeszliśmy z kolegą a przy stoliku zostały nasze żony, po ok 10 min.zadzwoniła do mnie żona informując,że obiadów nie będzie brak surowca,miał być gulasz ??? przez telefon uzgodniliśmy nowe zamówienie,które po naszej interwencji do staliśmy po 70 minutach.!!! a klientów nie było wcale dużo.Podany do dań ryż nie wyglądał najlepiej gdy nabrałem na widelec odrobinę okazało się że jest całkowicie zimny.
Wówczas zwróciłem uwagę kelnerce a tu 0 (Zero) reakcji. niestety to już było za dużo złego.Zostawiłem obiad na stole i wyszedłem ,obiad za godzinę zjadłem w Przemyślu. Nek Turysta z Zachodniopomorskiego

Dziękujemy, balajanst

Siwa Kurka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jarosław, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Siwa Kurka? Podziel się wrażeniami!