“Przyjacielska wizyta w nowym miejscu.”
Take Sushi — recenzja

Take Sushi
Nr 7 wśród 23 Restauracje (Jarosław)

Pozytywne zaskoczenie wśród małego miasta. Świetnie przygotowane jedzenie, rolki dobrze zrolowane. Składniki jak najbardziej świeże i smaczne. Obsługa otwarta na gości.

Dziękujemy, Alexwwmichael

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jadam sushi w wielu miejscach w Krakowie i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że w Take sushi jest ono naprawdę wyśmienite !
Rolka z krewetka w tempurze oraz awokado na zewnątrz to poezja smaku.
Szczerze polecam! Jak tylko będę w Jarosławiu to na pewno jeszcze nie raz Was odwiedzę!
Gratulacje, tak trzymać!

Dziękujemy, katarzynawC6976OH
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Zacznijmy od tego, że przyjechaliśmy na sushi aż z Rzeszowa, mimo że w stolicy województwa znajduje się kilka polecanych knajp. Żadna z nich jednak nie robi tak dobrego jedzenia i nie ma tak stylowego wystroju jak Take Sushi w Jarosławiu.

Lokal jest klimatyzowany, obsługa jest bardzo miła, a sushi master faktycznie zna się na swoim fachu. Na zamówienie w weekend nie oczekuje się zbyt długo, mimo że nasze zamówienie było "na gorąco", a w międzyczasie wpadały także zlecenia na wynos.

Herbata jaśminowa podana w tradycyjnym imbryku była na prawdę pyszna.Wybraliśmy zestaw Nansei, a do tego dobraliśmy Ebi Sweet Cream. Wszystkie składniki świeże, dobrze doprawione. Kawałki nie rozpadały się, a połączenia smakowe świetnie do siebie pasowały. Z pewnością jeszcze wrócimy, mimo że mamy do Państwa 60km w jedną stronę.

Jedynym minusem jest rozmiar rolek - w porównaniu do innych restauracji sushi, w których mieliśmy okazję bywać i jadać podobne kombinacje - w Take sushi kawałki są TROCHĘ za małe w stosunku do ceny widniejącej w menu. Rozmiar do poprawki - gdyż może to zniechęcić starych wyjadaczy sushi do powrotu do Waszego lokalu, reszta natomiast bez zarzutu!

Dziękujemy, fitnaobcasach
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli ktoś lubi sushi to lepszego miejsca nie ma. Doskonale miejsce na randkę. Bardzo dyskretni, mili i pomocni kelnerzy. Służą pomocą kiedy ktoś nie radzi sobie z paleczkami. Pomogą także dzieciom
Przyjemny wystrój, światło i muzyka sprawiają że można się tam zrelaksować. Szkoda że nie ma alkoholu

Dziękujemy, S938EUkingak
Zrecenzowano 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Lubię to miejsce.bardzo kameralne i z klimatyzacją.Jedzenie przepyszne.Do karty weszło dużo nowych dań.Dla najbardziej wybrednych znajdzie się coś pysznego.Ceny nie są wygórowane a obsługa tylko czeka na każde nasze kiwnięcie ręką.Polecam!

Dziękujemy, 234katarzynaa

Take Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jarosław, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Take Sushi? Podziel się wrażeniami!