“Przepyszne jedzenie i przytulna atmosfera”
Pod Wiązem — recenzja

Pod Wiązem
Nr 1 wśród 172 Restauracje (Gliwice)
Opis: Bo życie tu zwalnia Wyobraź sobie, że istnieje takie miejsce, w którym czujesz się jak w domu. Zaciszna i zielona część miasta z przytulnym ogrodem, jednocześnie blisko centrum. Wnętrze, gdzie od progu unosi się kuszący zapach świeżych potraw, a uśmiech obsługi i radosna krzątanina w przeszklonej nowoczesnej kuchni zachęcają do wejścia. Restauracja pod Wiązem to przestrzeń, w której życie zwalnia swój bieg. Spotkania rodzinne, biznesowe, randki czy duże uroczystości nabierają tu nowego znaczenia – najważniejsza jest dla nas celebracja chwili. Dbamy o detale, bo to one tworzą całość. Innowacyjna tradycja Nic tak nie zbliża ludzi jak idealnie skomponowany posiłek – przygotowany z pasją i wzbogacony o międzynarodowe trendy kulinarne. Wiedzę, którą czerpiemy z przepisów naszych babć, urozmaicamy naszymi autorskimi pomysłami. Świeże polskie produkty to podstawa – bo to, co sezonowe, jest najbogatsze w walory smakowe. Sztuka kulinarna to dla nas wielka pasja. Wierzymy, że danie robione z miłością i oddaniem smakuje wyjątkowo i niepowtarzalnie. Rodzina to siła Zarówno wnętrze, jak i jedzenie nawiązują do tradycji, ale w nowoczesnej oprawie. Na oczach gości na tradycyjnym piecu kaflowym przygotowujemy naszą specjalność – placki ziemniaczane. Bo przecież w rodzinnym domu wspólne gotowanie to ważny element bliskości. Zależało nam na synergii nowoczesnego wystroju i jedzenia z polską i śląską tradycją. Doskonałym uzupełnieniem menu jest bogata karta win i owocowych nalewek. Restauracja Pod Wiązem – przywiązanie i profesjonalizm. Niezmiennie od 1991 roku. Pod Wiązem - restauracja, cukiernia, catering "Opowiadamy tradycję na nowo"

W restauracji Pod Wiązem odbyło się nasze przyjęcie weselne. Był to wybór idealny. Po pierwsze organizacja - Menadżer Restauracji - Pan Marek - pełen profesjonalizm, życzliwość i zaangażowanie. Dekoracja - Pani Joanna - spełniła wszystkie nasze marzenia, restauracja wyglądała pięknie, stylowo i elegancko, z klasą... kwiaty i świece stworzyły atmosferę eleganckiego i przytulnego przyjęcia :) Obsługa - jak zawsze życzliwa, zaangażowana i pomimo ilości osób zawsze skłonna do pomocy z uśmiechem na twarzy :) Ogromne podziękowania dla kuchni, dla osób które przygotowały tak smaczne dania na wysokim poziomie. Wszyscy goście zachwyceni byli jedzeniem, które pomimo dużej ilości osób w niczym nie odstawało od poziomu które restauracja serwuje na co dzień - było pysznie jak zawsze :) Tort i słodki stół zapewniany przez restaurację, piękny i pyszny! Z całego serca polecamy to miejsce nie tylko na co dzień, ale również na organizację wesela czy też innych imprez okolicznościowych. Było idealnie, smakowicie, sympatycznie, elegancko i dzięki zaangażowaniu cudownej ekipy Pod Wiązem nie mogło być piękniej!

Dziękujemy, Kasia S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna J, Właściciel, Pod WiązemOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Pani Kasiu, bardzo dziękujemy! Jest nam ogromnie miło czytać takie słowa :) To bardzo motywuje do dalszej pracy. Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Lubiliśmy restaurację "Pod Wiązem" - piękny wystrój, atmosfera, jedzenie, miła obsługa..15 sierpnia 2019 mieliśmy rodzinne spotkanie z okazji 91 urodzin naszej Mamy. Po wymianie maili z panem menadżerem ustalono datę i ilość osób. Informację o konieczności wpłacenia zaliczki w wys.200 zł. potraktowaliśmy poważnie, ale pan menadżer widocznie nie..O godz. 14,00 stawiliśmy się w restauracji i usłyszeliśmy od przemiłej pani kelnerki, że takiej rezerwacji nie ma..pojawił się pan menadżer, wysłuchał naszej historii i niegrzecznie powiedział, że to nasza wina, bo NIKT go nie zawiadomił, że wpłacono zaliczkę..na nic nasze pytania o księgowość i przepływ informacji w firmie.. zrobił w tył zwrot..żadnego "przepraszam", żadnej propozycji, że coś jednak zrobi, by wywiązać się z mailowej umowy, nic!! Pełna ignorancja i lekceważenie klientów. Dla mnie zwykłe chamstwo. Dopiero kelnerzy zaangażowali się i znaleźli dla nas stolik..Pani kelnerka kilka razy nas przepraszała za menadżera i kłopot. Zupę dostaliśmy dość szybko, natomiast drugie danie o 15,45. Trochę długo, prawda? Zrezygnowaliśmy z deseru i obiecaliśmy sobie, że to była nasza ostatnia wizyta "Pod Wiązem". Szkoda, bo od kilku lat organizowaliśmy tam urodziny naszej Mamy i koleżeńskie spotkania. Złość, żal, oburzenie.

Kiedy w restauracji "Ormiańskiej" spotkała mnie kiedyś podobna sytuacja, bo ktoś "przegapił" rezerwację, natychmiast pojawił się pan właściciel z przeprosinami. Chwilę czekaliśmy, ale stolik się znalazł, a na przeprosiny poczęstowano nas butelką ormiańskiego wina..Można normalnie?

Dziękujemy, jamnikkacper
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna J, Właściciel, Pod WiązemOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Szanowni Goście.
Zadaliście Państwo mailowe zapytanie odnoście dostępności miejsca. Otrzymaliście odpowiedź, iż miejsce jest dostępne i konieczna jest wpłata zadatku. Tutaj konwersacja się kończy. Nie spodziewaliśmy się wpłaty na konto, skoro nie zostaliście Państwo poinformowani o takiej możliwości i nie został Państwu podany nr konta. Pan menadżer od razu jak dowiedział się o zaistniałej sytuacji, w pierwszej kolejności zorganizował stolik, a później starał się Państwu wyjaśnić zaistniałą sytuację. Jest nam bardzo przykro, jeżeli tak odbieracie Państwo nasze starania. W głębi serca mamy nadzieje, ze mimo wszystko jeszcze się zobaczymy.

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta bardzo udana jedzenie pyszne obsługa na poziomie wszystko godne polecenia napewno odwiedzimy Państwa znowu

Dziękujemy, kaskachmiel
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna J, Właściciel, Pod WiązemOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo i do zobaczenia! :)

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Miejsce urządzone z gustem, eleganckie, obsługa miła.Jedzenie pyszne, porcje spore. Schabowy perfekcyjny a crem brule chałwowy jeszcze czuję w buzi. Pysznie, czysto i miło. Polecam.

Dziękujemy, Marta L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna J, Właściciel, Pod WiązemOdpowiedź udzielona 6 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie! :))

Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Niedzielny obiad, tylko gdzie? Krótki spacerek i siadamy do stolika. Smaczne, ładnie podane i niemałe porcje. Miła obsługa i przyjemna atmosfera. Ceny też nie są wygórowane. Można by coś zmienić na zewnątrz, ale to miejsce ciagle się zmienia na lepsze więc pewne rzeczy zaraz zostaną zrobione. Dobre miejsce na rodzinny obiad nawet z małymi dziećmi. Mam nadzieję, że przy kolejnej wizycie będzie ten sam poziom, a widząc co się dzieje może być tylko lepiej - właściciele poprawiają ciągle lokal, jego otoczenie oraz świadczone usługi gastronomiczne. Polecam

1  Dziękujemy, 681kacperh

Bardzo miłe słowa. Mobilizują do działania dalej :) do zobaczenia

Pod Wiązem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gliwice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Pod Wiązem? Podziel się wrażeniami!