“Nie wszedłbym, gdyby nie opinie”
SzAMMa Our Cuisine — recenzja

SzAMMa Our Cuisine
Zamów online
Nr 3 wśród 172 Restauracje (Gliwice)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

No właśnie, szukaliśmy miejsca na obiad, a w oknach informacja, że znajduje się tu pijalnia wina. Tak jakoś niezachęcająco z zewnątrz. Weszliśmy więc jedynie zachęceni pozytywnymi opiniami o tym miejscu. I nie zawiedliśmy się. Przytulnie urządzona piwniczka w ciepłych kolorach, witająca nas uśmiechnięta kelnerka, wokół stojaki z winami. Jedzenie bardzo wyszukane, widać że pracują tu pasjonaci. Choć moim zdaniem tych dekoracji na talerzu nieco za dużo, ale to rzecz gustu. Ważne, że bardzo dobre. Zgodnie z ostatnią modą, przejściowe menu wypisane na lustrze, więc siedząc pod tym lustrem miałem przegląd kolejnych klientów, którzy ponad moją głową wczytywali się w jadłospis. Tak, czy owak nie żałujemy wizyty w restauracji, było dobrze.

Dziękujemy, Jacek_Kuczowic

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam dziś z teściowa i jej rodzina. Zamówiłam zupę ( w karcie są tylko 2 ) z ryba, przepyszna, orientalna, chyba podjade jutro na ta zupkę raz jeszcze. Na obiad była gęś, ja zamówiłam steka( znam się na tym) stek był Ok, bez szału. Dodatki bardzo dobre. Panna córa na deser- super! Generalnie fajne miejsce. Polecam

Dziękujemy, H8057TNannap
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Menu zaskakuje wykwintnymi propozycjami np fioletowymi ziemniakami, dania świeże, ładnie podane. Lokal przestronny, jedyną przeszkodą jest zbyt intensywny zapach płynu do dezynfekcji.

Dziękujemy, KatarzynaB3572
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Dziękuje za smaczne jedzenie które serwujecie. Zdecydowanie jedna z najlepszych restauracji w Gliwicach.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, w0jaczek
Zrecenzowano 14 lipca 2019

Szammę odwiedziliśmy już kilka razy, zawsze jedzenie było pyszne, bardzo ładnie podane. Jak dla nas porcje trochę za duże, przystawki i dania głównego nie da się zjeść, trzeba się zdecydować na jedno albo drugie :)
Ogólnie restauracja godna polecenia !

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Kizcrym

SzAMMa Our Cuisine — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gliwice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w SzAMMa Our Cuisine? Podziel się wrażeniami!