“Smacznie”
Pizzeria Casa Bella — recenzja

Pizzeria Casa Bella
Zamów online
Nr 62 wśród 172 Restauracje (Gliwice)
Kuchnie: Włoska, Pizza, Polska, Międzynarodowa, Bar piwny

Dobra smakowo pizza i sos pomidorowy, miła obsługa dużo robią ;) na zewnątrz stoliki niezbyt czyste (pełne popielniczki i popiół...), w środku nieco duszno i za ciemno. Fajna lokalizacja - blisko Toszeckiej, ale jednak na uboczu. Pizza dobra, ale za miękka - nie dało się zjeść kawałka pizzy (rozmiar MEGA - 50 cm) bez użycia sztućców, za ciężkie składniki. Rachunek za pizzę plus 5xcolę 0,5 to 52 zł. 1 zł za małe pudełko - pizza smaczna, ale co nieco zostało na kolację. Oliwki pycha.

Dziękujemy, chemilie

Zrecenzowano 11 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jak dla mnie najlepsza pizza jaką do tej pory jadłam w Polsce , fajny przyjemny lokal, miła obsługa.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, ArletaB10
Zrecenzowano 10 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Podają tu jedną z najlepszych pizzy w mieście!!! Polecam Prowansalską i Country, moje ulubione ;)
Niestety sam wygląd wnętrza lokalu przypomina tanią knajpe z piwem.

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, wlodzimierz81
Zrecenzowano 11 kwietnia 2017

na dowóz i w lokalu, szybko i tanio, nawet smacznie :) zawsze jest to alternatywa dla obiadu w pracy

Termin wizyty: listopad 2016
Dziękujemy, Marcin G
Zrecenzowano 4 września 2016 z urządzeń przenośnych

Pyszna pizza dostępna w czterech różnych rozmiarach. Wegetariańska wer również dostępna. Lokal czysty, miła obsługa. Polecam podczas wizyty w okolicy.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, piotrd163

Pizzeria Casa Bella — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gliwice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Casa Bella? Podziel się wrażeniami!