“Gruzją, Morawy i Hliwice”
Bo Grill & Restaurant — recenzja

Bo Grill & Restaurant
Nr 35 wśród 170 Restauracje (Gliwice)
Kuchnie: Polska, Hiszpańska, Grill, Winiarnia
Opis: W sercu Gliwickiej starówki, przy ul.Plebańskiej stworzyliśmy miejsce, w którym smak i dobra atmosfera są najważniejsze. W Bo Grill & Restaurant możecie skosztować między innymi potraw z najlepszej wołowiny rasy limousine i doskonałych dań kreowanych przez naszych szefów kuchni w oparciu o sezonowe produkty. Sercem naszej kuchni jest piec i grill opalane drewnem, które pozwalają wydobyć pełnie smaku z najwyższej jakości produktów. Polecamy też szeroki wybór alkoholi, wyśmienitych czeskich piw i win z rodzinnych, morawskich winnic. Zapraszamy na kulinarna podróż po najsmaczniejszych zakątkach świata.
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce. Dlaczego taki tytuł?
Po pierwsze wspaniałe czeskie piwo i wina morawskie z beczki
Po drugie kuchnia - trochę polska, trochę gruzińska trochę grecka.
Początek uczty świeży ciepły chlebek gruziński, grecka oliwa i ser . Niebo w gębie.
Potem pieczarki na maśle czosnkowym z bruschettą z szynką.
Obiad to dorada z pieczonymi ziemniakami , super warzywami na masełku,
Na deser wyśmienity rum
Szkoda tylko , ze nie ma tej restauracji w Katowicach.

Dziękujemy, andrzejm543

Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Swojska restauracja w Gliwicach przy rynku ze świeżymi mięsami z grilla, z dobrymi bałkańskimi przystawkami, ciepłą pitą z pieca i miłą obsługą właściciela, który dba o gości i dogadza im. Porcje są duże, klimat bez nadęcia i godne polecenia świeże i smaczne potrawy.

Dziękujemy, Zakopis
Zrecenzowano 23 marca 2019

Świetne przystawki, doskonałe potrawy z grilla( mięsa, ryby) przepyszne wyszukane desery oraz zawsze uśmiechnięta i pomocna obsługa. Z ręką na sercu rekomenduje

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 1977Lukasz
Zrecenzowano 22 lutego 2019

Choć moim faworytem w restauracji są zdecydowanie ser po gruzińsku, śliwka w boczku i żeberka, to wszystko inne też jest pyszne. Wszystkie dania z grilla są palce lizać, przystawki są wymyślne i bardzo smaczne. Widać wpływ kuchni innych niż polska, często jest dużo ciekawych nowości. Jedna z moich ulubionych restauracji!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, jesusdetonator
Zrecenzowano 3 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Dziś na obiadek niedzielny wybraliśmy BO Grill w Gliwicach. Miejsce urządzone nowocześnie, ale ze smakiem. Jedzenie pyszne! Aromatyczny barszcz ukraiński. Fantastyczne żeberka z grilla. Do tego szaszłyk z grillowanych warzyw. Bardzo dobre piwo beczkowe z Czech. Ceny nieco wyższe od średnich, ale warte grzechu!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 246tomaszs

Bo Grill & Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gliwice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Bo Grill & Restaurant? Podziel się wrażeniami!