Mała odmiana a tak blisko

Ciekawe miejsce na spacer, swobodnie można poruszać się wózkiem, co jest dużym plusem, jedynie na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Magdalena K
Kędzierzyn Koźle, Polska
Świetnie

Polecam odwiedziny w tym miejscu. Cena przekłada się na jakość. Można za niewielki pieniądz dobrze... Przeczytaj więcej

865mariuszw
Żory, Polska

Zrecenzowano: 3 września 2019

Świetne miejsce, zwłaszcza jeśli kochasz rośliny z różnych części świata. A dodatkową atrakcją jest niesamowite akwarium, gdzie możesz oglądać ryby z różnych części świata w specjalnie przygotowanych salach. Wrażenie niezwykłe! Zdecydowanie polecam jako atrakcję spaceru po Gliwicach,

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, 461jacekg
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Palmiarnia znajduje się w przepięknym parku Chopin, który jest atrakcją sam w sobie. Palmiarnia jest ciekawa - mnóstwo pięknych roślin i małych zwierzątek.

Dziękujemy, martaalicja
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Fajne miejsce, wyjątkowe okazy roślin. Cytrusy, bananowce, olbrzymie palmy i duże kaktusy i sukulenty oraz inne niecodzienne rośliny. Trochę jednak zaniedbane miejsce, gnijące owoce na bananowcu i gnijące mandarynki które spadły, nie są przyjemnym widokiem ani zapachem. Wyobrażałam sobie, że papugi swobodnie latają sobie po pomieszczeniu, a nie są upchnięte w kącie w ciasnej klatce. Inne zwierzęta jak gekon i wąż jakieś takie biedne, półżywe. Po takim miejscu z tyloma wyjątkowymi roślinami z niecierpliwością weszłam do sklepiku i zwątpiłam. Stragan z chińskim badziewiem, jak na jarmarku, a rośliny.... Lepsze okazy widuję w biedronce i lidlu. Naiwnie sądziłam, że będzie można zakupić jakieś ciekawe rośliny, które znajdują się w palmiarni. Myślałam, że mają swoje rośliny z nadwyżek do sprzedania, choćby sukulenty, których nie trzeba nawet przycinać, można mieć roślinę z jednego liścia. Jakaż to byłaby atrakcja i rarytas, no i oczywiście dodatkowy dochód. Tak to niestety jest w naszym kraju, że jak się to jakoś kręci to po co zmieniać i ulepszać. Brakuje temu miejscu tchnienia świeżości i czystości i pomysłu, a jest wielki potencjał.

1  Dziękujemy, panikredka
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Według mnie , od kiedy w palmiarni są akwaria z rybami almiarnia zyskala na atrakcyjności . Wcześniej prawdę mówiąc szału nie było . Teraz można tu spędzić ok godziny , a akwaria są punktem kulminacyjnym . Pecam gorąco

1  Dziękujemy, Barbara K
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Polecam wycieczkę do palmiarni. Taka mała oaza zieleni w mieście. Można tam wypocząć oglądając piękne rośliny, zwierzątka. Niesamowite wrażenie robią również ogromne akwaria. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, AgnieszkaAleksandraK