Zapisz
Cudownie

Budynek jest podzielony na strefy w których prezentowane są różne typy roślinności, generalnie to... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 6 września 2020
Karolzzz00
Wrocław, Polska
bardzo przyjemne

Zawsze miły spacer. Dzięki dużej różnorodności roślin co wyjście można zobaczyć co innego. Akwaria... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 3 sierpnia 2020
juliadQ4816QZ

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Palmiarnia znajduje się w przepięknym parku Chopin, który jest atrakcją sam w sobie. Palmiarnia jest ciekawa - mnóstwo pięknych roślin i małych zwierzątek.

Dziękujemy, martaalicja
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Fajne miejsce, wyjątkowe okazy roślin. Cytrusy, bananowce, olbrzymie palmy i duże kaktusy i sukulenty oraz inne niecodzienne rośliny. Trochę jednak zaniedbane miejsce, gnijące owoce na bananowcu i gnijące mandarynki które spadły, nie są przyjemnym widokiem ani zapachem. Wyobrażałam sobie, że papugi swobodnie latają sobie po pomieszczeniu, a nie są upchnięte w kącie w ciasnej klatce. Inne zwierzęta jak gekon i wąż jakieś takie biedne, półżywe. Po takim miejscu z tyloma wyjątkowymi roślinami z niecierpliwością weszłam do sklepiku i zwątpiłam. Stragan z chińskim badziewiem, jak na jarmarku, a rośliny.... Lepsze okazy widuję w biedronce i lidlu. Naiwnie sądziłam, że będzie można zakupić jakieś ciekawe rośliny, które znajdują się w palmiarni. Myślałam, że mają swoje rośliny z nadwyżek do sprzedania, choćby sukulenty, których nie trzeba nawet przycinać, można mieć roślinę z jednego liścia. Jakaż to byłaby atrakcja i rarytas, no i oczywiście dodatkowy dochód. Tak to niestety jest w naszym kraju, że jak się to jakoś kręci to po co zmieniać i ulepszać. Brakuje temu miejscu tchnienia świeżości i czystości i pomysłu, a jest wielki potencjał.

1  Dziękujemy, panikredka
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Według mnie , od kiedy w palmiarni są akwaria z rybami almiarnia zyskala na atrakcyjności . Wcześniej prawdę mówiąc szału nie było . Teraz można tu spędzić ok godziny , a akwaria są punktem kulminacyjnym . Pecam gorąco

1  Dziękujemy, W1016XMbarbarak
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Polecam wycieczkę do palmiarni. Taka mała oaza zieleni w mieście. Można tam wypocząć oglądając piękne rośliny, zwierzątka. Niesamowite wrażenie robią również ogromne akwaria. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, AgnieszkaAleksandraK
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lubię chodzić palmiarni szczególności w zimę bo brakuje mi kwiatów. Polecam fajne zdjęcia można porobić.

Dziękujemy, rafal j