Gliwice

“Miła kolacja w pustym lokalu”
Arigato Sushi — recenzja

Arigato Sushi
Nr 41 wśród 172 Restauracje (Gliwice)
Kuchnie: Japońska
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się z żoną na kolację w sobotni wieczór bez rezerwacji. Z początku mieliśmy obawy czy dobrze robimy zamawiając sushi w pustym lokalu (była jedna dopiero ucząca się fachu kelnerka i kucharze), jednak ryzyko się opłaciło! Sushi wyborne, przygotowane że świeżych składników, elegancko i szybko podane. Jedynym minusem jest dość mało przytulne wnętrze, poza tym uczta była udana. Jeśli mogę coś doradzić właścicielowi to albo poprawienie nastroju lokalu, albo obniżenie cen o 20% i będzie na 5 gwiazdek

Dziękujemy, 828piotrs

Zrecenzowano 7 czerwca 2019

Miałam okazję być w tym lokalu dwa razy - i chyba tyle mi wystarczy. Podczas pierwszej wizyty zamówiłam ramen; był niestety zimny i pozbawiony smaku. Po tym niemiłym doświadczeniu chciałam dać Arigato drugą szansę i spróbowałam sushi - jak na gliwickie warunki naprawdę poprawne. Niestety sałatka azjatycka (z surimi z supermarketu) i bulion rybny nie nadawały się do spożycia.
Do tego niemrawa obsługa i nieciekawy wystrój.
Nie mogę niestety polecić tego lokalu, choć sushi jest całkiem niezłe.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Majeslaw
Zrecenzowano 5 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam tą restaurację sushi nie tylko z powodu jedzenia ale też za świetną obsługę. Uważam, że to najlepsze sushi w mieście

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, magdalenam743
Zrecenzowano 23 stycznia 2018

miejsce fajne, zwłaszcza gdy nie ma zbyt wielu gości, menu - mało-wyszukane, sushi niby okej ale ..., no właśnie ..., ten ryż - porażka, chyba zupy - to najmocniejsza strona lokalu, ... i gdyby nie towarzystwo - które jak zwykle ma ogromne znaczenie, nie wspominałbym raczej "ciepło" tego obiadu ...

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, 24damians
Zrecenzowano 23 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Kameralne wnętrze, doskonałe sushi, przemiła obsługa. Nowości wprowadzane do menu zawsze przemyślane. Ceny bardzo przystępne. Arigato odwiedzamy regularnie :)

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, familiarak

Arigato Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gliwice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Arigato Sushi? Podziel się wrażeniami!