“Polecamy”

Restauracja Chata Polaka
Nr 32 wśród 170 Restauracje (Gliwice)

Pyszne jedzenie, ceny rozsądne. Bardzo miła obsługa ! Ogromnym plusem jest świetny i bezpieczny plac zabaw dla dzieci ! Na pewno jeszcze tam wrócimy ❤️

Dziękujemy, martaalicja

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Byliśmy w sierpniu 2019 całą rodziną. Miejsce ma piękny ogród z fajną przestrzenią dla dzieci i to w zasadzie jedyne plusy. Jedzenie jest niesmaczne, przesolone, czuć że główne przyprawy to vegeta i glutaminian sodu i że gotują na bazie tanich produktów. Zamówiliśmy pierś z kurczaka z podgrzybkami oraz z kurkami. Obydwa dania nie różniły się smakiem. Dla dzieciaków zdrowego jedzenia brak. Estetyka podania w stylu jedzenia na stacji benzynowej. Do tego arogancka obsługa. Zdecydowanie ODRADZAM!

1  Dziękujemy, Ambassador231977
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko w jak najlepszym porządku. Jedzenie, obsługa, wystrój, cena wszystko ok.
Polecam wcześniejszą rezerwację stolika, choć widziałem że gości bez rezerwacji też nie odprawiają z kwitkiem.

Dziękujemy, 986rafall
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super jedzonko,królik przepyszny. Można odpocząć na łonie natury. Dzieci zjadły spaghetti. Polecam. Piwko z kija zimne i pyszne. Na pewno jak będę w pobliżu to zaglądnę. Pozdrawiam

Dziękujemy, BeataL151
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna kuchnia,chata POLAKA w stylu góralskim.Miła atmosfera, duża przestrzeń na zewnątrz chaty,dużo zieleni,oraz atrakcje dla dzieci.Można bardzo miło i przyjemnie spędzić tu czas z rodziną i dziećmi.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Gosia S

Restauracja Chata Polaka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gliwice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Chata Polaka? Podziel się wrażeniami!