Gliwice

“Niedzielny obiad”

Restauracja Chata Polaka
Nr 30 wśród 172 Restauracje (Gliwice)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko w jak najlepszym porządku. Jedzenie, obsługa, wystrój, cena wszystko ok.
Polecam wcześniejszą rezerwację stolika, choć widziałem że gości bez rezerwacji też nie odprawiają z kwitkiem.

Dziękujemy, 986rafall

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super jedzonko,królik przepyszny. Można odpocząć na łonie natury. Dzieci zjadły spaghetti. Polecam. Piwko z kija zimne i pyszne. Na pewno jak będę w pobliżu to zaglądnę. Pozdrawiam

Dziękujemy, BeataL151
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna kuchnia,chata POLAKA w stylu góralskim.Miła atmosfera, duża przestrzeń na zewnątrz chaty,dużo zieleni,oraz atrakcje dla dzieci.Można bardzo miło i przyjemnie spędzić tu czas z rodziną i dziećmi.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Gosia S
Zrecenzowano 16 marca 2019

Wizyta w sobotnie popołudnie, niemal pełne obłożenie, ale dostaliśmy stolik pomimo braku rezerwacji, jedzenie b.smaczne chociaż chwilę musieliśmy poczekać na zamówienie; miło, klimatycznie jeszcze tu wrócimy:)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 200patty
Zrecenzowano 16 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna restauracja dla rodziny, zarówno jak i na spotkanie towarzyskie, randkę jak i spotkanie biznesowe. Bardzo smacznie, ale porcje ogromne! Miła obsługa. W dodatku w lecie ładny ogródek. Jedyny minus to zbyt mały parking, co w weekendy sprawia problem.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 3jusi

Restauracja Chata Polaka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gliwice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Chata Polaka? Podziel się wrażeniami!