“Kapitalny klimat i znakomita kawa”
KAFO KAWIARNIA — recenzja

KAFO KAWIARNIA
Zrecenzowano 2 września 2019

Doskonałe miejsce na pyszną kawę, spotknie ze starym przyjacielem, poczytanie książki czy zabicie czasu. Kawa jest bardzo dobra, wyśmienite są też ciasta i desery. Polecam te nietuzinkowe i ciekawe miejsce. Bardzo miła obsługa!

Dziękujemy, easytospell

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Bardzo miła obsługa, super urządzony lokal. Największy PLUS dla mnie kawa do mojego kubka. Polecam !

Dziękujemy, wredna_gl
Zrecenzowano 25 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce, można zjeść smaczne śniadanie i napić się dobrej kawy, ceny nie są wysokie. Wnętrze ładne i klimatyczne, do tego miła obsługa, chętnie tu wrócę.

Dziękujemy, danielsS6674FE
Zrecenzowano 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczna i gorąca kawa na wynos w kolejnym miejscu w Gliwicach. I chyba pierwsze miejsce gdzie dostałem eko kubek a nie wstrętny plastik.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, marekd722
Zrecenzowano 22 lutego 2019

Nigdy jeszcze nie zawiodłam się na cappucino z piernikiem i tostami z czerwonym i zielonym pesto. Za każdym razem są tak samo pyszne.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, jesusdetonator

KAFO KAWIARNIA — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gliwice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w KAFO KAWIARNIA? Podziel się wrażeniami!