Gliwice

“Zatrucie gwarantowane”
Restauracja Art Sushi — recenzja

Restauracja Art Sushi
Nr 9 wśród 172 Restauracje (Gliwice)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Ostatnio byłam w lokalu, obsługa miła, jedzenie w porządku, naprawdę dobre, ale o jakości przekonałam się po powrocie do domu. Miałam zatrucie pokarmowe, które w moim przypadku objawiło się bólem głowy i niesamowitym osłabieniem, tabletki przeciwbólowe nie pomagały, a kolejny dzień spędziłam w łóżku. Osoba, która ze mną była również się zatruła, u niej objawiło się to w postaci biegunki i zaczęło się zaraz po powrocie do domu:/
Nie wiem, co dodają do tego jedzenia, ale już więcej tam nie pójdziemy! Tym bardziej, że jest drogo.

2  Dziękujemy, Maria K

Zrecenzowano 16 lipca 2019

Bardzo miła obsługa. Jedzenie wyśmienite. Składniki świeże, a do tego precyzja wykonania pojedyńczych maków - arcydzieło. Pyszne herbaty. Jak będę w Gliwicach na pewno wrócę.

1  Dziękujemy, 372agnieszkaj
Zrecenzowano 31 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Świeżo, szybko, smacznie. Bardzo miła obsługa. Polecam dobre Sushi w Gliwicach. Jednym słowem Niebo na ziemi.

Dziękujemy, 747mariusz_
Zrecenzowano 26 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne sushi . Fantastyczne dania gorące, sałatki i rewelacyjna herbaty.
Polecam restaurację jako miejsce spotkań - możliwość wynajęcia oddzielnej salki. Można również zamówić dania na wynos - zawsze na czas i świetnie przygotowane

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, rudzik2
Zrecenzowano 25 października 2018 z urządzeń przenośnych

Sushi na prawdę na wysokim poziomie, zwłaszcza ze zestawy lunch-owe przeważnie sa masowe i na odczep! A tutaj BARDZO mila niespodzianka!
Mam nadzieje ze forma i klasa nie obniży się, bo ubóstwiam sushi i milo by było zostać Waszym stałym „konsumentem”

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, Inspire828713

Restauracja Art Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gliwice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Art Sushi? Podziel się wrażeniami!