“Miła, klimatyczna miejscówka”
Czekoladziarnia — recenzja

Czekoladziarnia
Nr 4 wśród 5 Kawa i herbata (Gliwice)

Miejsce bardzo klimatyczne i przytulne. Idealne żeby w spokoju porozmawiać sam na sam. Ciastka dobre, napój kakaowy też (wielka porcja na prawdę jest wyzwaniem ;p). Tylko nie rozumiem czemu to się nazywa Czekoladziarnia. Napój kakaowy, który dostałem był czekoladą tylko z nazwy. Zresztą podobnie jak sernik, który dostaliśmy - ciastko dobre ale czemu nazywają je sernikiem to nie wiem.
Z czystym sercem mogę polecić Czekoladziarnię jako kawiarnię ale prawdziwej czekolady to tam nie znajdziecie.

Dziękujemy, Sadameczek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Emilia U, Właściciel, CzekoladziarniaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Witam.
Nasza czekolada pitna nie jest napojem kakaowym. Czekoladę pitną robimy z czekolady, a nie z kakao w proszku. Co więcej jest ona zrobiona z czekolady produkowanej metodą bean-to-bar. Bardziej prawdziwej czekolady Pan nigdzie nie znajdzie. Bardzo nam przykro, że nie uważa Pan naszej czekolady za prawdziwą czekoladę. W takim razie muszę zapytać, co jest dla Pana prawdziwą czekoladą. Nawet pozycja, która widnieje pod nazwą kakao jest zrobiona z czekolady pitnej oraz dodatkowej porcji mleka.
Czemu nazwa Czekoladziarnia? Ponieważ podajemy prawdziwą pitną czekoladę oraz sprzedajemy szereg tabliczek czekolad najwyższej jakości.
Jaki sernik Pan jadł? Przekażemy naszemu dostawcy ciast Pańską opinię.
Pozdrawiam.

Zrecenzowano 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne ciasta, lody i duży wybór czekolad, do tego dobra kawa. Lokal pięknie i z klimatem urządzony.
Możemy tylko polecać

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 864markusw
Zrecenzowano 8 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Baaaaardzo dobra czekolada, jednak nie da się jej wypić zbyt dużo ;-) pyszne i oryginalne desery - polecam sernik z dynią.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, jnkheroes
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Emilia U, Właściciel, CzekoladziarniaOdpowiedź udzielona 27 listopada 2018

Dziękujemy za miłe słowa!

Zrecenzowano 19 października 2018

Bardzo lubimy spotykać się ze znajomymi w tej przytulnej kawiarni. Jest to idealne miejsce, żeby porozmawiać, napić się pysznej czekolady (lub kawy) i zjeść coś słodkiego. Urok czekoladziarni tworzą old-schoolowe meble, stoliki (niektóre przerobione ze starych stolików na maszyny do szycia), czy opakowania czekolad zaprojektowanymi kilka dekad temu. W kawiarni znajduje się także biblioteczka, w której praktycznie zawsze można znaleźć coś ciekawego do czytania.
W lokalu pracuje miła obsługa, która zawsze doradzi w wyborze.
Czekoladziarnia znajduje się w ścisłym centrum miasta, dosłownie 2 minuty od Rynku.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Majeslaw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Emilia U, Właściciel, CzekoladziarniaOdpowiedź udzielona 20 października 2018

Dziękujemy ślicznie za te miłe słowa!

Zrecenzowano 26 sierpnia 2018

Przyjemnie miejsce, doskonała lokalizacja, nieco na uboczu Rynku. Wszystko co do tej pory zamawiałam było ok. Trochę długo się czeka, ale da się to wybaczyć.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, kachasroka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Emilia U, Właściciel, CzekoladziarniaOdpowiedź udzielona 7 września 2018

Dziękujemy za recenzję.

Czekoladziarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gliwice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Czekoladziarnia? Podziel się wrażeniami!