Gliwice

“Obiad rodzinny miły, ale wyszliśmy głodni”
Dobra Kasza Nasza — recenzja

Dobra Kasza Nasza
Nr 5 wśród 172 Restauracje (Gliwice)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kierując się wysokimi ocenami na TA wybraliśmy się na sobotni obiad całą rodzinką. Lokal jest bardzo czysty, ciekawie zaaranżowany obsługa miła i przyjazna rodzinie. Po dostarczeniu głównego dania niestety oniemieliśmy... Super opisane w karcie danie okazało się porcją około 200g kaszy gryczanej z odrobiną grzybów podanej w kamionkowym talerzyku... Po załączeniu i uiszczeniu stosunkowo wysokiego rachunku wyszedłem z lokalu po prostu głodny...

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 828piotrs

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dla wszystkich, którzy lubią kaszę różną i na różne sposoby. Świetne pomysły na zapiekane kasze. Miła obsługa, fajny wystrój. Dobre, nietuzinkowe piwo (szkoda, że tylko butelkowe).
Minusy:
- Wciąż to samo menu. Po kilku wizytach wszystkie zapiekane z dodatkami kasze są już znane.
- Nawiązując do powyższego - niektóre dania są dobre, ale mogłyby być lepsze, gdyby kucharz był odważniejszy z przyprawami!
- Wysokość stołów i krzeseł!! Dla kogo to?! Dla hobbitów?? Dążenie do oryginalności przerosło funkcjonalność.
Ogólnie - POLECAM!

Dziękujemy, Paradise787450
Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Została mi polecona ta restauracja, pierwsze wrażenie bardzo dobre. Piękny wystrój, miła i profesjonalna obsługa, niestety jeżeli chodzi o jedzenie to zamówiliśmy kasze z pieca z jakimś mięsem. Porcja malutka, mięso poprzerastane z każdej strony, a cena wcale nie najniższa. Powiedzmy, że było zjadliwe, ale na pewno już tam nie wrócę.

Dziękujemy, nika241095
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Bogate menu, ceny adekwatne do jakości. Przepyszne surówki podawane z daniem głównym. Śmiało można powiedzieć ze to domowe i smaczne jedzenie. Porcje w sam raz.

1  Dziękujemy, aniapich
Zrecenzowano 11 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ladna restauracja z ciekawym autorskim menu. Ciekawe połączenia dań z kaszą a także ciekawe zestawy dań. Miła obsługa a ogródek na samym gliwickim Rynku nawet w upalny dzień jak dzisiaj daje miła atmosferę i relaks. Polecam

Dziękujemy, MarekMo

Dobra Kasza Nasza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gliwice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Dobra Kasza Nasza? Podziel się wrażeniami!