“Obiad”
La Perla — recenzja

La Perla
Nr 14 wśród 171 Restauracje (Gliwice)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Restauracja działa tylko na rezerwacji!!
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze!!!!!!!Jedzenie przepyszne,prawdziwe włoskie, świeże i obsługa miła i pomocna, atmosfera rodzinna.
Polecam!

1  Dziękujemy, ivyplsi17

Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczny właściciel i fantastyczne jedzenie
Wyszukana i domowa jednocześnie atmosfera lokalu
Polecam
Jozef Opalski

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, j_zefo371
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: William_Gubert, Proprietario, La PerlaOdpowiedź udzielona 9 lipca 2019

Buon Giorno Zuku kochany!!!

come si dice in Italia, meglio tardi che mai!! ahahahah!!
quando ci vediamo?? troppo tempo e' passato dall'ultima volta!!!

sia Io che mia moglie abbiamo voglia di riabbracciarti!!!

un salutone
William e Dorota

Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

od wejścia wiesz, że trafiłeś do miejsca innego niż większość restauracji w Polsce !
uśmiechnięty właściciel wita Cię jakbyś był jego starym dobrym znajomym; o tym co możesz zjeść dowiesz się też od Niego, a nie z menu; jedzenie bardzo dobre, spróbowaliśmy gnocchi 4 sery, makaron z krewetkami w sosie pistacjowym, a pizza "zaufajcie mi" była idealną włoską pizzą jakiej nie udało nam się dostać nigdzie w okolicy

zdecydowanie polecamy i na pewno jeszcze nie raz odwiedzimy to miejsce !

Dziękujemy, Me_how_Ka
Zrecenzowano 3 maja 2019

Przepyszne jedzenie od przystawek po deser, własnoręcznie przygotowanie "na świeżo", przemiły, dowcipny właściciel. Widać, że wkłada serce w to, czym się zajmuje. Na pewno tam wrócę, żeby spróbować innych potraw.

1  Dziękujemy, M P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: William_Gubert, Proprietario, La PerlaOdpowiedź udzielona 4 maja 2019

zapraszamy i bardzo dziękuję za miłe słowa!!!

Zrecenzowano 10 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze miejsce świata :) smak i zapach prawdziwych Włoch. Prodykty prosto z włoskich zakamarków :) serdecznie polecam klimatycznie i pysznie :)

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, 417agatag

La Perla — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gliwice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w La Perla? Podziel się wrażeniami!