“Rodzinny obiad”
Stek Chata — recenzja

Stek Chata
Nr 11 wśród 170 Restauracje (Gliwice)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po raz kolejny Stek Chata nie zawiodła! Pyszne jedzenie, duże porcje i miła obsługa. Polecamy pyszną polędwicę, wspaniałe frytki i szpinak!

Dziękujemy, 828piotrs

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne, ale nie dla ludzi którzy liczą kalorie... restauracja mogłaby zainwestować w klimatyzacje i nowe patelnie do serwowania dań

Dziękujemy, martaalicja
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczna i smaczna restauracja. Dania są przepyszne, porcje ogromne. Podane bardzo oryginalnie , wszystko pasuje do klimatu restauracji. Cena bardzo niska. Znajduje się trochę dalej od centrum, ale warto przyjechać ! Jedna z ulubionych :)))

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, 3jusi
Zrecenzowano 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem tam pierwszy raz, kilka razy zostało mi polecone to miejsce przez moich znajomych trenerów. Jedząc ten posiłek, byłem pod wyrażeniem sposobu podania (na patelni). No i oczywiście smakowało bardzo dobrze, przyprawione w dobry sposób, połączenie słonego dania z dodatkami w postaci owoców wyśmienicie się komponowało... Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, GK-Pablo
Zrecenzowano 15 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie ma lepszego miejsca żeby zjeść pysznego steka! Polecam wszystkim, każdy znajdzie w menu coś dla siebie!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Agnieszka P

Stek Chata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gliwice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Stek Chata? Podziel się wrażeniami!