“Niewidzialni”
Wine Bar Lofty — recenzja

Wine Bar Lofty
Nr 2 wśród 172 Restauracje (Gliwice)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

30 min siedzieliśmy, 15 razy pewien łysy kelner przeszedł obok naszego stolika do klientów którzy przyszli 20 min później udając, że nas nie widzi. Szkoda, bo zachowanie 1 kiepskiego ogniwa rzutuje na opinie całego niezłego zespołu.

1  Dziękujemy, 831izabelac

Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji sporo miejsc jak na porę obiadową, ale restauracja kawałek spacerem od rynku. Wystrój klimatyczny, jedzenie bardzo dobre, słusznie dość mały wybór dań. Krewetki w punkt, wątróbka w ciekawym sosie, makaron pyszny. Ceny dość wysokie za przystawki, ceny jak we Wrocławiu, a przecież to Gliwice.Minus to dość słabo przeszkolony/zmęczony personel. Na napoje trzeba było czekać dość długo. Sama propozycja kelnera odnośnie wina trafiona w 10. Ogólna ocena na 4 z plusem. Kiedyś jeszcze wystąpimy.

Dziękujemy, Cynoberek
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Jedzenie smaczne, ciekawe wina. Koncepcja sklepu połączonego z restauracją inna i niebanalna. Menu krótkie ale rozmaite. Rozumiem, że często się zmienia i stąd pomysł na tablicę z propozycjami. Nie wydaje mi się to jednak trafione pod względem całego menu. Takie stałe pozycje w menu powinny być chociaż na krótkiej stałej karcie. Atmosfera lokalu jest zdumiewająca - widziałem, że i młodszej i starszej klienteli było tam po prostu fajnie i przyjemnie. My też się zasiedzieliśmy...

Dziękujemy, Jacek S
Zrecenzowano 16 lipca 2019

Polecam, menu niezbyt rozbudowane, jedzenie pyszne, pięknie podane a do tego wyszukane. Lokal chętnie odwiedzany więc dobrze zarezerwować stolik nawet w tygodniu. duży wybór win.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 372agnieszkaj
Zrecenzowano 12 czerwca 2019

Jeśli ktoś szuka miejsca na spotkanie w ciekawym, ze smakiem urządzonym lokalu na kawę, lampkę dobrego wina lub spotkanie biznesowe to jest to dobry wybór, jednak z ostrzeżeniem że jedzenie jest tam drogie. Za obiad dla 3 osób z małym deserem lodowym i kawą zapłaciłem 250zł. Lokal chyba specjalizuje się w ofercie win które ciekawie są wyeksponowane wszędzie na sali wokół stolików stoją pudełka z winami które można sobie dokładnie obejrzeć. Trochę może być problem z parkowaniem samochodu, parking prywatny, tablica informacyjna mówi o jakiś opłatach ale nie ma nikogo kto by je pobierał. Warto odwiedzić, choćby na herbatę :)

Dziękujemy, Damian A

Wine Bar Lofty — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gliwice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Wine Bar Lofty? Podziel się wrażeniami!