Zrecenzowano: 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel w dobrej jakości w dobrej cenie. Pokoje czyste i przestronne. Śniadania dobre i różnorodne. Hotel znajduje się na uboczu. Co dla wedlug mnie jest duzym plusem. Pod hotelem znajduję się przystanek autobusowy i stacje roweru miejskiego. Bezpłatny parking też jest dużym atutem.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Monika L
Zrecenzowano: 15 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem tam tylko jedną noc ale miło wspominam pobyt w tym miejscu,szukałem czegoś taniego na jedną noc i miałem trochę obawy że będzie to nora ale zdziwiłem się pozytywnie że za małe pieniądze można znaleźć fajny fotel. Obsługa na recepcji bardzo miła,pokoje czyste,cena za pobyt rewelacyjna,śniadanie bardzo dobre.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, Marcin M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Łukasz M, Kierownik, Hotel Malinowski EconomyOdpowiedź udzielona 23 maja 2019

Dziękujemy za pozostawienie swojej oceny na temat Pańskiego pobytu. Bardzo nam miło, że spełniliśmy Pańskie oczekiwania. Cieszymy się, że jakość wykonywanych przez nas usług zdobyła Pana uznanie. Zapraszamy ponownie do Hotelu Malinowski Economy ***

Zrecenzowano: 4 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel podkolanowa względami dorównuje a momentami przewyższa hotele teoretycznie wyższej klasy. Bardzo ładne pokoje. Obfite śniadanie. Czysto i bardzo miło. Pokoje ciepłe i dobrze wentylowane. Spory parking i łatwy dojazd. Posiłki w restauracji w porządku. Trochę brakuje profesjonalnej obsługi kelnerskiej do udanej całości.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Q7445VAtomg
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Łukasz M, Kierownik, Hotel Malinowski EconomyOdpowiedź udzielona 13 marca 2019

Witam serdecznie,
Dziękujemy za wybór naszego Hotelu i wyróżnienie pozytywów w komentarzu. Jest nam miło, że spełniliśmy większość Pana oczekiwań względem pobytu . Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję Gościć Pana ponownie w Hotelu Malinowski Economy ***.

Zrecenzowano: 9 stycznia 2019

Bardzo ładny, czyściutki hotel. Miły recepcjonista, śniadanie obfite i urozmaicone. Pod każdym względem spełnił nasze oczekiwania. Spędziliśmy w nim noc w trakcie drogi powrotnej z urlopu do domu i udało nam się wyspać i odpocząć.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, BydgoszczS
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Łukasz M, Właściciel, Hotel Malinowski EconomyOdpowiedź udzielona 24 stycznia 2019

Witam serdecznie. Dziękujemy za wybór naszego hotelu i podzieleniem się opinii na temat pobytu w naszym obiekcie. Cieszymy się że nasza obsługa i kuchnia została doceniona i spełniliśmy oczekiwania w 100%. Zapraszamy ponownie do odwiedzenia Hotelu Malinowski Economy ***.

Zrecenzowano: 13 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

W hotelu jest czysto, pokoje bardzo ładnie urządzone. Na dole restauracja, w której serwowane są smaczne śniadania w formie bufetu. Po południu można zjeść ciepły posiłek i skorzystać z baru. Atutem jest również darmowy parking na terenie hotelu. Jak na standard 1* warunki są bardzo dobre.

Termin pobytu: listopad 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Robert_Kuc

Witam serdecznie. Dziękujemy za wybór naszego hotelu jak również za podzielenie się opinią odnośnie Pana pobytu. Cieszymy się, że docenił Pan naszą kuchnię , a także udogodnienia, które oferujemy naszym Gościom. Pragniemy podzielić się radosną informacją, iż w listopadzie otrzymaliśmy ***. Zapraszamy ponownie do odwiedzenia Hotelu Malinowski Economy ***.