Gliwice

“Beznadziejna obsługa!”
Moja Gruzja — recenzja

Moja Gruzja
Nr 70 wśród 172 Restauracje (Gliwice)
Zrecenzowano 4 września 2019

Restauracja bardzo klimatyczna, ale niestety na tym kończą się plusy. Jedzenia nie jestem w stanie ocenić, bo się go nie doczekaliśmy. Po 15 minutach oczekiwania łaskawie podeszła do nas pani kelnerka, rzuciwszy na nasz stolik bez słowa menu. Wybralismy sobie posiłek, choć juz dochodziły nas głosy zniecierpliwionych gości, którym dłużył się czas oczekiwania na dosłownie wszystko - na kartę, na złożenie zamówienia, na posiłek, a w koncu na rachunek. Minęło pół godziny od chwili otrzymania karty, a panie kelnerki wciąz omijały nas szerokim łukiem. Byliśmy już strasznie głodni, a po przeczytaniu negatywnych opinii na internecie (dotyczych czasu oczekiwania), po prostu postanowilismy wyjść.

2  Dziękujemy, Irmelin21

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła i kompetentna obsługa informująca szczegółowo o poszczególnych daniach w karcie. Pierożki przepyszne. Drugie dania bardzo smaczne i olbrzymie porcje. Ceny nie najniższe.

Dziękujemy, basia804
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie - polecam chinkali- pyszne;) w restauracji najbardziej podobal mi sie klimat, w murach kamienicy -pnacy sie po mirz bluszcz, parasolki nad glowami i gruzinska muzyka. Spedzilam tam bardzo mily wieczor

Dziękujemy, czarnaperla2016
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonałe jedzenie, obsługa służąca radą, wystrój wymaga jeszcze pracy, ale jedzenie naprawdę dobre, szczere, od serca.

Dziękujemy, 614bartekb
Zrecenzowano 20 czerwca 2019

Nowe miejsce, nowa nazwa. Smak ten sam (może nawet lepszy bo na świeżym powietrzu). Pyszne, wyborne, wspaniałe chinkali z jagnięciną. Pyszne, puszyste i cieplutkie chaczapuri. Mieliśmy to szczęście, że był ostatni wolny stolik do tego po szybkim zamówieniu szybko otrzymaliśmy zamówienie, niestety nie wszyscy klienci mieli to szczęście.
Zdecydowanie na plus: + nowe większe miejsce, + urocze parasolki na ogródku, + SMAK potraw, + ceny potraw, + obsługa. Na mały minusik, który nas nie dotyczył ale został przez mnie zauważony - wydawka całego zamówienia do stolika. Jeżeli będziesz w okolicy lub jesteś przyjezdny polecam Ci do miejsce z czystym sumieniem! .

Dziękujemy, wredna_gl

Moja Gruzja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gliwice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Moja Gruzja? Podziel się wrażeniami!