Gliwice

“Dobre”
Shrimp House — recenzja

Shrimp House
Nr 52 wśród 172 Restauracje (Gliwice)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre krewetki ,ładnie podane .Szkoda ,że jest samoobsługa.Lokal w centrum w ładnym odrestaurowanym miejscu.Fajny ogródek szczególnie wieczorem ponieważ w ciągu dnia jest ruch na tej ulicy .Ceny dość wysokie ,parę ciekawych pozycji w menu do wyboru. Miła obsługa .

Dziękujemy, agnieszka6

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Odwiedziłem kilka razy to miejsce i za każdym razem jedzenie było pyszne i świeże.
Lokal samoobsługowy, kilkanaście stolików. Duży wybór potraw z krewetek i z krewetkami. Jedyną wadą są ceny ale cóż, za jakość trzeba zapłacić. Posiłek dla 2 osób to wydatek 80-100zł w zależności od potraw, ale głodnym się nie wyjdzie.

Dziękujemy, arkza
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Zdecydowanie trzeba odwiedzić żeby samemu ocenić :-) Lokal odwiedziliśmy w trójkę z żoną i córką. Dobry dojazd, dużo miejsc parkingowych (w weekendy nie ma strefy płatnego parkowania). Było smacznie, ładnie podane, pani Kasia za kasą przesympatyczna. Nowoczesny wystrój w odcieniach pomarańczowego i morskiego. Próbowaliśmy pikantnych curry shrimp i tempura shrimp. Ciekawa alternatywa dla niedzielnych nudnych obiadów. Krewetki nie należą do tanich- a tu miłe zaskoczenie, bo rachunek jak w każdej knajpie. Na prawdę nie ma się do czego przyczepić :) Polecam i uważam, że warto!

Dziękujemy, Kamil K
Zrecenzowano 5 czerwca 2019

Lokalik nieduży z kameralną atmosferą.Jak na dzisiejsze trendy wystrój nietypowy ale przyjemny dla oka. Potrawy głównie z krewetek, jak nakazuje nazwa, podane bardzo oryginalnie i apetycznie. Niczego specjalnie nie polecam, trzeba samemu pokosztować. Warto!

1  Dziękujemy, 596krzysztofg
Zrecenzowano 4 czerwca 2019

Wahałam się czy ocena nie powinna być wyższa bo jedzenie jest smaczne ale...
1.Samoobsługa przy tych cenach,hmmm?
2.Zamówienie stolika/rezerwacja-niemożliwa,no tak patrz punkt 1.
3.Potrawy są pokazane na zdjęciach ale 8 krewetek w czosnku to dużżżoo mniej niż 8 krewetek w cieście.
4.Ubrania przesiąknęły nam zapachem restauracji,niezbyt miłym,chyba że ktoś lubi wspominać wizytę w tym miejscu następnego dnia i jeszcze potem to polecam.
Podsumowując,nie jest źle ale są fajniejsze miejsca w Gliwicach i z lepszą wentylacją.

Dziękujemy, DonnaDana

Shrimp House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gliwice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Shrimp House? Podziel się wrażeniami!