“Pewniak gliwickiego rynku”
Desa Gastro Bar — recenzja

Desa Gastro Bar
Nr 30 wśród 172 Restauracje (Gliwice)

Świetne miejsce od śniadania do późnego wieczoru. Bardzo dobre jedzenie i miła obsługa.
Spory wybór dań w wersji wege. Dobra kawa.

Dziękujemy, 455micha_d

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zacznijmy od tego, że mój szesnastoletni chłopak, który przyjechał do Gliwic z daleka autem, dostał zamiast Mohito bezalkoholowego ALKOHOLOWE! Pani dopiero po bardzo długiej chwili się zorientowała. Przez to nie chciał prowadzić auta i musiał zostać w Gliwicach dłużej niż planował. Ja zamówiłam lemoniadę malinową, dostałam ją wraz z Mohito Alkoholowym, ale Pani również ją zabrała (nierozumienia dlaczego). Dopiero po kolejnych 10 minutach przyniosła mi kolejna i przysięgam nie była to lemoniada malinowa. Poszłam do baru ze szklanka i powiedziałam, ze to nie jest to samo co wcześniej dostałam. Na co Pani powiedziała, ze to jest. I tyle. Musiałam wrócić do stolika. Ta nowa lemoniada co dostałam była jedną z najgorszych jakie piłam. Po chwili uznałam, ze nie dam rady wypić tego „dzieła”zdecydowanie nie wartego 13 złotych i powiedziałam innej kelnerce, że to nie jest to co zamówiłam. Dostałam nową, znowu nie była nawet podobna do pierwszej, ale przynajmniej lepsza niż druga.
Mój chłopak oprócz tego zamówił Burgera z szarpana wołowina. Dostał innego, DROŻSZEGO, ale Pani zabrała wcześniej menu i uznał, ze może przegapił inne składniki. Przy płaceniu zorientowaliśmy się ze mamy do zapłacenia o wiele za dużo. Zaczęłam się kłócić z kelnerką, że coś jest nie tak i dopiero wtedy zorientowała się, ze źle nabiła zamówienie.
W życiu nie byłam tak zawiedziona i zdecydowanie była to najgorsza „randka” jaka w życiu miałam.
Oprócz tego obsługa sprawiła, ze poczułam się conajmniej źle, ze w ogóle zwracam uwagę na ich błędy.
BARDZO ODRADZAM

1  Dziękujemy, 0711adrianna
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem w Desa na śniadaniu i szału nie było. Zamówiliśmy omlet i śniadanie angielskie. Omlet trochę przypalony... Angielskie smaczne, ale powinno się nazywać "połowa śniadania angielskiego". Smaczne kiełbaski wiedeńskie, dwa jajka sadzone, bekon i fasolka. Cenowo porównywalne do świetnych śniadań w Kofeina Korner, a jednak połowa składników mniej. Zdjęcia porównawcze poniżej. Zgadnijcie, które jest z Kofeiny, a które z Desy ;)

Dziękujemy, dawid9o
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne miejsce! Jedzenie jest po prostu obłędne! Restauracja jest cała przepełniona kwiatami, jest to niezwykle miejsce w porównaniu do innych knajpek w Gliwicach

Dziękujemy, martaalicja
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze miejsce do spotkań ze znajomymi lub po prostu mały chillout.
Jest tam hamak ogródek bardzo ładny, a wnętrze w stylu loft (który osobiście uwielbiam). Jedzenie niczego sobie, ale większe wrażenie zrobiła na mnie lemoniada i smoothie.O Wi-Fi nie wiem, ale chyba nie ma. Można płacić kartą. Są też różne gry dla dzieci np. story cubes, puzzle, karty, memory itp. Polecam ze względu na atmosferę i miła obsługę.

1  Dziękujemy, wojtek_ohli

Desa Gastro Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gliwice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Desa Gastro Bar? Podziel się wrażeniami!