“Nic szczególnego ”
Desa Gastro Bar — recenzja

Desa Gastro Bar
Nr 35 wśród 166 Restauracje (Gliwice)
Zrecenzowano 29 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Byłem w trakcie tygodnia niemieckiego i totalnie menu mnie nie porwało, kiełbasa jak kiełbasa choć koło prawdziwego curry wurst którym miała być to nawet nie leżała. Stoliki niewygodne, chwieją się jak huśtawka. W sumie nic mnie nie zachwyciło w tym lokalu, a w okolicy są ciekawsze miejsca.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Artur Tomasz G

Zrecenzowano 14 sierpnia 2018

Brakowało takiego miejsca - ogromny wybór napojów każdego rodzaju.
W dodatku sezonowe menu, oferujące zarówno coś lekkiego jak i coś dla bardziej głodnych. Za każdym razem smacznie;bardzo polubiłam kuchnię, którą oferują :) Miejsce na poziomie, fajny wystrój, cenowo na każda kieszeń i z naprawdę miłą,uśmiechnięta obsługą:)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, lenka514
Zrecenzowano 24 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wystrój najlepszy zarówno wew jak i na zew. Wyjątkowe miejsce w Gliwicach-dekoracyjnie. Jedyny minus dla chaotycznej obsługi długo czeka sie na podejscie obsługi nie wiedzielismy czy samoobsluga czy tez nie szukalismy karty dopiero potem dostalismy kartke z menu dnia. Spróbuje pójść raz jeszcze.

Dziękujemy, 488karolinaw
Zrecenzowano 28 czerwca 2018

Super lokalizacja, fajny ciągle tworzący się klimat, super ogródek patrząc na okoliczną konkurencję, która nie daje łatwo za wygraną. Kuchnia nazwałabym multiculti. Pyszne krewetki z jamesonem, sałatka z serem bomba. Drinki, piwko jedzenie w sam raz na wieczór ze znajomymi. Uważam, że warto tam zajrzeć.

Dziękujemy, AlicjaK353
Zrecenzowano 26 czerwca 2018

Odkryłam to miejsce parę tygodni po jego otwarciu, często przychodziłam z koleżanką na ciacho i kawę, mieli najlepsze brownie w Gliwcach. Jadłam wtedy też ramen i był smaczny. Niestety odwiedziłam Desę tydzień temu, obsługa kompletnie nie radziła sobie z ogarnianiem stolików. Czekałam 10 minut na podanie karty przez kelnera, następne 15 zanim ktoś podejdzie i zbierze zamówienia. Później czekaliśmy ponad 20 minut na napoje (zwykle, z butelki), o które musiałam pójść i się przypomnieć, po czym dostałam napoje razem z jedzeniem. Nie wiem czy o nas zapomniano, czy to jakiś dziwny zwyczaj podawania zimnych napojów w tym samym czasie co obiadu. Do napojów zostały nam podane mocno brudne szklanki. Gnocchi mdłe i niemożliwe tłuste, wszystko pływało w tłuszczu. Jedynie wołowina w nim była przepyszna.

3  Dziękujemy, didasek

Desa Gastro Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gliwice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Desa Gastro Bar? Podziel się wrażeniami!