“Ładne”
Grand Cafe — recenzja

Grand Cafe
Nr 40 wśród 172 Restauracje (Gliwice)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ładne miejsce z ładnym ogródkiem ,fajny wystrój ,miła obsługa .Dobre piwo kraftowe ,duży wybór.Nie kosztowałam deserów ale wyglądaj smakowicie.Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, agnieszka6

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Pyszna kawa na wiele sposobów.Ciasta różnorodne i bardzo dobre.Miejsce eleganckie.Warto tu przyjść na kawkę i nie tylko.

Dziękujemy, kasiaant123
Zrecenzowano 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybór kaw, napojów czy deserów jest bardzo bogaty. Trudno zdecydować się bo oczy chciałby wszystko. Ceny adekwatne do jakości produktów. Sympatyczna obsługa. Gorąco polecam.

Kawa mrożona z lodami przepyszna :)

Dziękujemy, aniapich
Zrecenzowano 5 czerwca 2019

Fajne, klimatyczne miejsce. Wystrój i aranżacja lokalu zachęca do spędzenia paru chwil. Jak dla mnie, nazbyt wielu spragnionych piwa "suwerenów" ale ogólne doznanie dość pozytywne.
Nawiasem mówiąc w "prehistorycznych czasach" mieścił się w tym miejscu klub Gwarek gdzie "wpadało się" na dobrą muzykę i swobodny nastrój. Był to drugi - po SPIRALI- w rankingu klub w Gliwicach. Ach, stare dzieje!

Dziękujemy, jerzyszubinski
Zrecenzowano 26 maja 2019

Ten wpis to reakcja po pobycie wcześniejszym i sprawdzenie swojej poprzedniej recenzji. I tylko krótko: jest fajnie ! GC wraz z przesympatycznym brodaczem (czasami za kontuarem) jest gwarantem super kawy... i tak trzymać.

Dziękujemy, vivaldik

Grand Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gliwice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Grand Cafe? Podziel się wrażeniami!