świat filmu i bajki którego możesz dotknąć

Niezwykle precyzyjnie i dokładnie odwzorowane postacie i pojazdy z filmów i bajek. Warte... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 grudnia 2018
Roman M
rewelacja

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2018
Mateusz M

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2018

miejsce rewelacyjne mistrzoswski kunszt wykonania w skali 1:1 figury z bajek samochody motory podziwiam pomysłodawców

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Mateusz M
Zrecenzowano: 26 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Niesamowite odwzorowanie postaci z bajek, znane wszystkim. Wiele szczegółów i pomysłów. Hulk z drobnych śrubek z kabelkami zamiast mięśni -boski. A na koniec zabawa dla wszystkich amatorów sportowych samochodów i nie tylko. Najważniejsze że wszystkiego można dotknąć, wsiąść do aut. Na prawdę gorąco polecam małym i dużym :)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, agpi265
Zrecenzowano: 30 kwietnia 2018

Wybraliśmy się spontanicznie na wypad majowkowy na Śląsk ... (nie pcham się jak większość do Zakopca itp.)
... zupełnie przypadkiem zaglądneliśmy na tą wystawę
... był to strzał w 10

jest to komercyjna wystawa

trzeba dodać, że i samochody i postacie z bajek są w wersji 1:1 a wszystkiego można dotknąć a do aut wejść i usiąść ... polecam jak mało co.

Atrakcja warta swojej ceny mimo, że bilet normalny to ok. 30zł.

Wystawa znajduje się w bardzo dużym centrum handlowym i jest do niej osobne wejście ... zaraz obok jest Kolejkowo do którego również warto pójść.

Dziękujemy, Andrzej B
Zrecenzowano: 20 kwietnia 2018

Wystawa obok, której nie można przejść obojętnie. Dedykowana dzieciom ale również i osobom dorosłym. Każdy z odwiedzających znajdzie na prawdę coś dla siebie. Polecam szczególnie rodzinom z dziećmi. Wrażenia są niesamowite, nakład pracy włożony w wykonanie każdej rzeźby jak również sam efekt końcowy. Za każdym rogiem nowe figury przyprawiające o zawrót głowy "Wow" to za mało. Polecam.

Dziękujemy, Jacek W
Zrecenzowano: 11 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dzieciaki zachwycone, zresztą my też. Świetne miejsce na mapie Śląska. Koniecznie musicie odwiedzić. Polecamy!

1  Dziękujemy, Przemek B