“Kolacja ”
Restauracja PLADO — recenzja

Restauracja PLADO
Nr 12 wśród 170 Restauracje (Gliwice)
Opis: Restauracja ze szczerą kuchnią i bezpretensjonalną atmosferą.
Opis: Restauracja ze szczerą kuchnią i bezpretensjonalną atmosferą.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie , pięknie urządzone wnętrza. Ciekawa karta I miła atmosfera ogólnie wszystko na plus. Polecam

Dziękujemy, arcydzielnia

Zrecenzowano 4 lipca 2019

Ciekawe miejsce, profesjonalna miła obsługa. Jedzenie bardzo Nam smakowało. Trochę za wysokie ceny, ale miejsce warte odwiedzenia!!

Dziękujemy, Lagertha23
Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wystrój, klimat, kuchnia i alkohole na najlepszym poziomie w okolicy. Od dawna jaram się tym miejscem i polecam każdemu kto jeszcze nie był.

Dziękujemy, mateuszsX5576VJ
Zrecenzowano 26 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

generalnie na zimowy wypad miejsce ciepłe i przytulne. Jedzenie smaczne nawet niektore potrawy bardzo, do tego dobre wino. Wg mnie za wysokie ceny w stosunku do ilości na talerzu. Mimo ze nastapil spory poślizg w daniu dla jednej osoby, obsluga na poziomie sprawiła że tego nie odczuliśmy jakoś dokuczliwie.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Jaron1235
Zrecenzowano 22 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wraz z chłopakiem od dłuższego czasu explorujemy zakamarki Śląska i nie tylko, w celu znajdowania perełek. Jedną z nich jest wlasnie Restauracja PLADO. Zachęceni odniesionym przez to miejsce sukcesem, jakim było zajęcie pierwszego miejsca w regionie w prestiżowym projekcie Fine Dining Week, wybraliśmy się na kolację. Stek ze strusia w połączeniu z rewelacyjnym sosem na bazie whisky to danie, na które skuszę sie na pewno jeszcze wielokrotnie. Pomimo odległości (mieszkamy w Katowicach) bez wątpienia to miejscem godne polecenia. Miła i pomocna obsługa, ładne podanie i niezły wystrój. 5/5.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, izabela1996

Restauracja PLADO — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gliwice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja PLADO? Podziel się wrażeniami!