“ITALIAN DINNER LIKE OCTOBERFEST!!!”
Minibrowar Majer — recenzja

Minibrowar Majer
Nr 43 wśród 171 Restauracje (Gliwice)

Wieczor wloski jak Octoberfest.

W dniu 14.10 odwiedziliśmy restaurację Mejer na wieczór włoski.
I jeśli hałas panujący na sali miał oddawać atmosferę na włoskiej plaży Rimmini to na pewno się udało.

Niestety poza zjadliwą kolacją brak plusów.
Ale zacznijmy od kolacji- antipasti ok, carpaccio z pomidorów- przypominało bardziej pomidory na kanapki- nie taką grubość powinny mieć.
Zupa z karczocha ok, linguine ok.

Niestety kelnerów za mało do obsługi. Nie dbają o klienta- tylko o tych którzy są im znani.
CUSTOMER SERVICE to więcej niż przyniesie nie dań!!
Muzyka tematycznie niedopasowana.
Od kilku kawałków włoskich melodii, bardzo wiele było bałkańskich i francuskich dźwięków.

Ale przede wszystkim. Jeśli w ramach wieczoru tematycznego przyjmuje się rezerwację od większych grup byłoby dobrze pomyśleć o umieszczeniu ich w innych salach. Nie każdy chce uczestniczyć w cudzych imprezach urodzinowych!!

Dużo pracy przed tym miejscem!!

Dziękujemy, _imsimonr_

Zrecenzowano 14 lipca 2019

Rewelacyjne jedzenie, wspaniała obsługa @Łukasz dziękujemy!
No i przecudowna uśmiechnięta Pani kucharka:)

Dziękujemy, _rutkowskak88
Zrecenzowano 4 czerwca 2019

Smaczna kuchnia ,dobre piwo i ciekawe wnętrze.Ceny trochę z górnej półki ale czasem można zaszaleć.Precle wypiekane na miejscu-pycha.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, DonnaDana
Zrecenzowano 2 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się na niedzielny obiad
Zjedliśmy
Slaska roladę z kluskami i modra kapusta (lepszej rolady i klusek nie jedliśmy ale kapusta mało doprawiona )
Szaszłyk bardzo dobry niema się do czego doczepić
Sznycel barani.
Obsługa bardzo dobra pełna profeska.
Lokal bardzo dobry na spotkanie biznesowe oraz wypad z rodzina.
Jest kącik dla dzieci bardzo fajne krzesełka.
Na ina koniec pyszne piwko
Przeniczne najlepsze

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, wlukasz
Zrecenzowano 22 lutego 2019

Wyśmienita restauracja z pysznymi potrawami! Do tego przepyszne piwo z browaru Majer! Ciekawy wystrój i atmosfera lokalu. Przemiła i profesjonalna obsługa. Polecam zdecydowanie!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, karinka2017

Minibrowar Majer — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gliwice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Minibrowar Majer? Podziel się wrażeniami!