Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na Rodzinnym obiedzie szybka kompetentna obsługa . Jedzenie przepyszne wszystko na raz przyniesione więc nikt nie musiał czekać :) . Zamówiliśmy deser ich firmowe lody różane rewelacyjny niespotykanie połączenie smaków . Napewno tam jeszcze przyjedziemy

Dziękujemy, 688dominikak
Zrecenzowano: 13 grudnia 2018

Miejsce bardzo przyjemne i przyjazne. Jedzenie bardzo smaczne podane w atrakcyjny nowoczesny sposób.
Jakość potraw oceniam bardzo wysoko. co do obsługi ..... Zmęczenie przyjęciami i bankietami odbija się na obsłudze indywidualnej i jest widoczne bardzo widoczne. Małe zainteresowanie. Sprzątanie, przekładanie krzeseł i stolików w czasie jedzenia posiłków to nie najlepsze rozwiązanie i mało komfortowe do osób które w tym momencie przebywają na sali. Czekanie aż sobie pójdziemy, zamknięcie rachunku na pół godziny przed zamknięciem restauracji to nie wypada w dzisiejszych czasach. Trzeba było po prostu powiedzieć, że nie przyjmujemy rezerwacji bo mamy wigilie firmowe. Duży parking. Cena do jakości adekwatna.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, Barada107
Zrecenzowano: 12 stycznia 2018

Odwiedziliśmy restauracje w styczniowe popołudnie. Wystrój wnętrza jest elegancki, ciepły, przytulny. Obsługa miła, nienachalna. Jedzenie smaczne, stylowo podane. Stosunek ceny do jakości na plus. Polecamy to miejsce.

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, Stanisław S