“Polecam”

Restauracja Park Szwajcaria
Nr 55 wśród 172 Restauracje (Gliwice)

Udana Rezerwacja. Stolik ladnie nakryty, obsluga mila,zamowinie podane szybko.
Jedzenie smaczne,ładnie podane. Miło zaskoczyło mnie pytanie kelnera czy dla dziecka podać rosół goracy czy w temp pokojowej. Okolica świetna, można pospacerować w parku obok.

Dziękujemy, kadma2019

Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zbyt długi czas oczekiwania na posiłek. Kelner bardzo uprzejmy i z kulturą natomiast Pani kelnerka (w czarnych bluzach) totalny brak profesjonalizmu i kultury osobistej.

Dziękujemy, Rekoneser
Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Na obiad (przystawkę) czekaliśmy 2h, okazało się, że zamiast kremu z papryki dostaliśmy rosół, gdy zwróciliśmy uwagę kelnerce obrócila się i bezczelnie prychnęła. Ponadto osoby, które zamawiały po nas dania dostawały wcześniej. Odradzam restaurację, klienta nie traktuje się poważnie. Oprócz nas 2 pary prosiły kierownika i nikt się nie pofatygował.

Dziękujemy, magfloyd
Zrecenzowano 30 maja 2019

Miejsce poleciła mi znajoma, i warto było posłuchać. Obsługa przemiła, miejsce z cudnym parkiem. NO I jedzenie :-) absolutnie pyszne. Ceny przyzwoite. Ciut długo czekaliśmy, ale i tak tu wrócę

Dziękujemy, TeKaGie
Zrecenzowano 8 maja 2019

Miejsce świetne np. na rodzinny obiad lub imprezę okolicznościową. Restauracja w przepięknym otoczeniu parku, gdzie po smacznym jedzeniu można pospacerować lub pobawić się z dziećmi. Jedzenie świeże i ładnie podane. Obsługa miła i profesjonalna. Wymagana wcześniejsza rezerwacja miejsc. Ceny przystępne. Szczerze polecam.

Dziękujemy, Eva N

Restauracja Park Szwajcaria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gliwice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Park Szwajcaria? Podziel się wrażeniami!