“Bardzo przyjemny pobyt”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 5 dodatkowych witryn!
Trzy Swiaty
Miejsce nr 1 wśród 9 pensjonatów/zajazdów w Gliwice
Zrecenzowano 9 grudnia 2017

Hotel elegancki, z dobrą bogatą ofertą, można tu prawdziwie odpocząć. Kuchnia bardzo smaczna, śniadania bogate, pokoje czyste i wygodne. Obsługa na poziomie i dbająca o klienta. Dobra lokalizacja. polecam to miejsce wszystkim chcącym dobrze odpocząć albo spędzić noc w czystym zadbanym pokoju

• Data pobytu: listopadzie 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Monia G

Zrecenzowano 31 października 2017

Hotel bez zarzutu począwszy od warunków, czystości jak i obsługi. Posiłki ( skorzystałem ze śniadania i kolacji) smaczne i pożywne. Szwedzki stół bogaty , nie ma się do czego przyczepić. Pobyt krótki ale udany. Nie ukrywam ze pozytywnie zaskoczyła mnie oferta tego hotelu pod kątem relaksu i Spa i zamierzam wrócic i wypróbować i tę kwestie bo wygląda bardzo interesująco. Ogólne wrażenie - doskonałe

• Data pobytu: wrześniu 2017, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Tytus N
Zrecenzowano 4 października 2017

Byłem gościem hotelu wielokrotnie i na pewno jeszcze nie raz będę. Hotel 3 Światy położony jest w doskonałej lokalizacji dzięki czemu w zaledwie kilka minut możemy dostać się na autostradę w kierunku Krakowa czy Wrocławia.Parking hotelowy jest duży i bezpłatny. Pokoje są ładne. Każdy wyposażony w wygodne łóżko, szafę na ubrania, biurko, półkę na torbę, szafkę nocną z telefonem stacjonarnym oraz lampką nocną. Łazienka wyposażona w kabiną prysznicową, płyn do kąpieli, balsam oraz mydło,zawsze czysta, z minimum 3 ręcznikami, które w razie potrzeby wymieniane są codziennie. Śniadania hotelowe smaczne, w formie szwedzkiego stołu. Nawet najbardziej wybredny smakosz znajdzie coś dla siebie, zarówno tradycyjnie jak i na słodko. Jedzenie hotelowe bardzo smaczne, a porcje naprawdę spore. Szczególnie polecam placek po węgiersku oraz pizze hawajską. Obsługa hotelowa zawsze miła, a jeśli nie masz ochoty czekać w restauracji aż kucharz przygotuje jedzenie, poproś obsługę o telefon gdy jedzenie będzie już gotowe lub poproś o przyniesienie jedzenia do pokoju. W hotelu znajduje się również strefa Spa jednak nie korzystałem z jej atrakcji dlatego nie mogę napisać nic w tym temacie.

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam pokoje na pierwszym piętrze o numerach od 112 do 127
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: wrześniu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, rafalbojdo
Zrecenzowano 30 czerwca 2017

Byłem współorganizatorem spotkania koleżeńskiego absolwentów mojego rocznika.
Mimo, że następnego dnia (niedziela) lokal w całości był zarezerwowany na przyjęcia komunijne - nasza impreza [z noclegiem] była ze wszech miar udana. Zamówiona przez nas konsumpcja była za duża - mimo kilu godzin trwania imprezy.
Godna polecenia jest winiarnia, w której odbyło się nasze spotkanie.
Obsługa : rewelacyjna. Kompetencje szefowej - pani Iwony - w przygotowaniu imprezy : b. dobre.
Sądzę, że koledzy zaakceptują propozycje następnego spotkania w tym hotelu.

Wskazówka dotycząca pokojów: Do wszystkich pokoi daleko.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: maju 2017, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Leszek M
Zrecenzowano 28 maja 2017

Świat nr 1.:
Pokoje ładne, czyste, przestronne. Nic dodać, nic ująć. Takie właśnie powinny być.
Łazienka przestronna, z prysznicem, ciepła woda zaraz - nie trzeba długo na nią czekać.

Świat nr 2.:
Śniadanko w przytulnej restauracji w formie szwedzkiego stołu - pięknie podane, ładnie przystrojone. Bardzo bogaty wybór dań, które wyśmienicie smakują.

Świat nr 3.:
Strefa SPA. Bardzo miło można tu spędzać czas. W pierwszym momencie nie przypuszczałem, że w takim hotelu jest takie fajne SPA. Sałny: sucha, parowa, jakuzi, grota solna. Jednym słowem super!!!

Wypad uważam za udany
Na 100% tu wrócimy.
Pełen relaks.
Polecam Polecam Polecam

• Data pobytu: lutym 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Krzysztof N
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Gliwice)
w odległości 8,1 km
Liczba recenzji: 151
w odległości 2,2 km
Hotel "SilVia" Maria i Ernest Majnusz
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Trzy Swiaty? Podziel się wrażeniami!

Trzy Swiaty — dodatkowe informacje

Adres: Kilinskiego 14, Gliwice 44-100, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo śląskie > Gliwice
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Spa Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 9 pensjonatów/zajazdów w Gliwicach
Zakres cen: 218 zł–378 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Trzy Swiaty 3*
Liczba pokoi: 50
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com i TripOnline SA, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Trzy Swiaty. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?