Zrecenzowano: 31 października 2017

Hotel bez zarzutu począwszy od warunków, czystości jak i obsługi. Posiłki ( skorzystałem ze śniadania i kolacji) smaczne i pożywne. Szwedzki stół bogaty , nie ma się do czego przyczepić. Pobyt krótki ale udany. Nie ukrywam ze pozytywnie zaskoczyła mnie oferta tego hotelu pod kątem relaksu i Spa i zamierzam wrócic i wypróbować i tę kwestie bo wygląda bardzo interesująco. Ogólne wrażenie - doskonałe

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Tytus N
Zrecenzowano: 4 października 2017

Byłem gościem hotelu wielokrotnie i na pewno jeszcze nie raz będę. Hotel 3 Światy położony jest w doskonałej lokalizacji dzięki czemu w zaledwie kilka minut możemy dostać się na autostradę w kierunku Krakowa czy Wrocławia.Parking hotelowy jest duży i bezpłatny. Pokoje są ładne. Każdy wyposażony w wygodne łóżko, szafę na ubrania, biurko, półkę na torbę, szafkę nocną z telefonem stacjonarnym oraz lampką nocną. Łazienka wyposażona w kabiną prysznicową, płyn do kąpieli, balsam oraz mydło,zawsze czysta, z minimum 3 ręcznikami, które w razie potrzeby wymieniane są codziennie. Śniadania hotelowe smaczne, w formie szwedzkiego stołu. Nawet najbardziej wybredny smakosz znajdzie coś dla siebie, zarówno tradycyjnie jak i na słodko. Jedzenie hotelowe bardzo smaczne, a porcje naprawdę spore. Szczególnie polecam placek po węgiersku oraz pizze hawajską. Obsługa hotelowa zawsze miła, a jeśli nie masz ochoty czekać w restauracji aż kucharz przygotuje jedzenie, poproś obsługę o telefon gdy jedzenie będzie już gotowe lub poproś o przyniesienie jedzenia do pokoju. W hotelu znajduje się również strefa Spa jednak nie korzystałem z jej atrakcji dlatego nie mogę napisać nic w tym temacie.

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam pokoje na pierwszym piętrze o numerach od 112 do 127
  • Data pobytu: wrzesień 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, rafalbojdo
Zrecenzowano: 30 czerwca 2017

Byłem współorganizatorem spotkania koleżeńskiego absolwentów mojego rocznika.
Mimo, że następnego dnia (niedziela) lokal w całości był zarezerwowany na przyjęcia komunijne - nasza impreza [z noclegiem] była ze wszech miar udana. Zamówiona przez nas konsumpcja była za duża - mimo kilu godzin trwania imprezy.
Godna polecenia jest winiarnia, w której odbyło się nasze spotkanie.
Obsługa : rewelacyjna. Kompetencje szefowej - pani Iwony - w przygotowaniu imprezy : b. dobre.
Sądzę, że koledzy zaakceptują propozycje następnego spotkania w tym hotelu.

Wskazówka dotycząca pokojów: Do wszystkich pokoi daleko.
  • Data pobytu: maj 2017, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Leszek M
Zrecenzowano: 28 maja 2017

Świat nr 1.:
Pokoje ładne, czyste, przestronne. Nic dodać, nic ująć. Takie właśnie powinny być.
Łazienka przestronna, z prysznicem, ciepła woda zaraz - nie trzeba długo na nią czekać.

Świat nr 2.:
Śniadanko w przytulnej restauracji w formie szwedzkiego stołu - pięknie podane, ładnie przystrojone. Bardzo bogaty wybór dań, które wyśmienicie smakują.

Świat nr 3.:
Strefa SPA. Bardzo miło można tu spędzać czas. W pierwszym momencie nie przypuszczałem, że w takim hotelu jest takie fajne SPA. Sałny: sucha, parowa, jakuzi, grota solna. Jednym słowem super!!!

Wypad uważam za udany
Na 100% tu wrócimy.
Pełen relaks.
Polecam Polecam Polecam

• Data pobytu: luty 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Krzysztof N
Zrecenzowano: 10 kwietnia 2017

Bardzo wygodny i czysty hotel, miła obsługa, pyszne śniadanie, duży wybór w tym dania na ciepło oraz warzywa dla dbających o linię :) Polecam szczególnie dla Par ceniących sobie spokój i relax. SPA na wysokim poziomie (możliwość wynajęcia na wyłączność wcale nie za wysokie pieniądze). Restauracja na miejscu co pozwala na cieszenie się relaxem bez wychodzenia z obiektu a jedzenie na prawdę bardzo smaczne

• Data pobytu: kwiecień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Czarna N