Zrecenzowano: 30 czerwca 2017

Byłem współorganizatorem spotkania koleżeńskiego absolwentów mojego rocznika.
Mimo, że następnego dnia (niedziela) lokal w całości był zarezerwowany na przyjęcia komunijne - nasza impreza [z noclegiem] była ze wszech miar udana. Zamówiona przez nas konsumpcja była za duża - mimo kilu godzin trwania imprezy.
Godna polecenia jest winiarnia, w której odbyło się nasze spotkanie.
Obsługa : rewelacyjna. Kompetencje szefowej - pani Iwony - w przygotowaniu imprezy : b. dobre.
Sądzę, że koledzy zaakceptują propozycje następnego spotkania w tym hotelu.

Wskazówka dotycząca pokojów: Do wszystkich pokoi daleko.
  • Data pobytu: maj 2017, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Leszek M
Zrecenzowano: 28 maja 2017

Świat nr 1.:
Pokoje ładne, czyste, przestronne. Nic dodać, nic ująć. Takie właśnie powinny być.
Łazienka przestronna, z prysznicem, ciepła woda zaraz - nie trzeba długo na nią czekać.

Świat nr 2.:
Śniadanko w przytulnej restauracji w formie szwedzkiego stołu - pięknie podane, ładnie przystrojone. Bardzo bogaty wybór dań, które wyśmienicie smakują.

Świat nr 3.:
Strefa SPA. Bardzo miło można tu spędzać czas. W pierwszym momencie nie przypuszczałem, że w takim hotelu jest takie fajne SPA. Sałny: sucha, parowa, jakuzi, grota solna. Jednym słowem super!!!

Wypad uważam za udany
Na 100% tu wrócimy.
Pełen relaks.
Polecam Polecam Polecam

• Data pobytu: luty 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, 976krzysztofn
Zrecenzowano: 10 kwietnia 2017

Bardzo wygodny i czysty hotel, miła obsługa, pyszne śniadanie, duży wybór w tym dania na ciepło oraz warzywa dla dbających o linię :) Polecam szczególnie dla Par ceniących sobie spokój i relax. SPA na wysokim poziomie (możliwość wynajęcia na wyłączność wcale nie za wysokie pieniądze). Restauracja na miejscu co pozwala na cieszenie się relaxem bez wychodzenia z obiektu a jedzenie na prawdę bardzo smaczne

• Data pobytu: kwiecień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Czarna N
Zrecenzowano: 2 kwietnia 2017

Bezpłatny, ogrodzony parking przed samym wejściem. Z recepcji do niektórych pokoi jest spory spacer po korytarzach. Pokój niewielki, ale wygodny. Łazienka bardzo mała i co najgorsze pod prysznicem ciśnienie wody jest tak słabe, że trzeba stać pod ścianą, żeby wziąć prysznic. O godz. 4:00 zostałem obudzony przez alarm samochodowy, a o 6:00 przez dzwon kościelny - hotel jest położony przy samym kościele ! Śniadanie przyzwoite - spory wybór i smaczne jedzenie.

• Data pobytu: kwiecień 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Jacek S
Zrecenzowano: 28 października 2016

Jedzenie niesamowicie dobre i różnorodne. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Zawsze uśmiechnięty i chętny pomocy personel!
Hotel bardzo komfortowy - wygodne i przestronne pokoje, można super spędzać czas niezależnie od pogody dzięki SPA&Wellness Rajska Wyspa. bardzo polecam!

• Data pobytu: październik 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Kasia R