Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 27/07
70 USD
60 USD
  • Bezpłatny Internet
Hotel Malinowski Economy(Gliwice)(Świetna cena!)
52 USD
27 USD
Agoda.com
  • Śniadanie w cenie
Uwaga, okazja! 23% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 23% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (35 USD).

• Bezpłatny parking
Hotel Royal(Gliwice)
Zrecenzowano 28 maja 2017

Świat nr 1.:
Pokoje ładne, czyste, przestronne. Nic dodać, nic ująć. Takie właśnie powinny być.
Łazienka przestronna, z prysznicem, ciepła woda zaraz - nie trzeba długo na nią czekać.

Świat nr 2.:
Śniadanko w przytulnej restauracji w formie szwedzkiego stołu - pięknie podane, ładnie przystrojone. Bardzo bogaty wybór dań, które wyśmienicie smakują.

Świat nr 3.:
Strefa SPA. Bardzo miło można tu spędzać czas. W pierwszym momencie nie przypuszczałem, że w takim hotelu jest takie fajne SPA. Sałny: sucha, parowa, jakuzi, grota solna. Jednym słowem super!!!

Wypad uważam za udany
Na 100% tu wrócimy.
Pełen relaks.
Polecam Polecam Polecam

• Data pobytu: luty 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Krzysztof N
Zrecenzowano 10 kwietnia 2017

Bardzo wygodny i czysty hotel, miła obsługa, pyszne śniadanie, duży wybór w tym dania na ciepło oraz warzywa dla dbających o linię :) Polecam szczególnie dla Par ceniących sobie spokój i relax. SPA na wysokim poziomie (możliwość wynajęcia na wyłączność wcale nie za wysokie pieniądze). Restauracja na miejscu co pozwala na cieszenie się relaxem bez wychodzenia z obiektu a jedzenie na prawdę bardzo smaczne

• Data pobytu: kwiecień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Czarna N
Zrecenzowano 2 kwietnia 2017

Bezpłatny, ogrodzony parking przed samym wejściem. Z recepcji do niektórych pokoi jest spory spacer po korytarzach. Pokój niewielki, ale wygodny. Łazienka bardzo mała i co najgorsze pod prysznicem ciśnienie wody jest tak słabe, że trzeba stać pod ścianą, żeby wziąć prysznic. O godz. 4:00 zostałem obudzony przez alarm samochodowy, a o 6:00 przez dzwon kościelny - hotel jest położony przy samym kościele ! Śniadanie przyzwoite - spory wybór i smaczne jedzenie.

• Data pobytu: kwiecień 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Jacek S
Zrecenzowano 28 października 2016

Jedzenie niesamowicie dobre i różnorodne. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Zawsze uśmiechnięty i chętny pomocy personel!
Hotel bardzo komfortowy - wygodne i przestronne pokoje, można super spędzać czas niezależnie od pogody dzięki SPA&Wellness Rajska Wyspa. bardzo polecam!

• Data pobytu: październik 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Kasia R
Zrecenzowano 28 października 2016

pobyt był bardzo sympatyczny, obsługa miła, bardzo dobre jedzenie w restauracji hotelowej. Karta obszerna więc można wybrać bardzo różne dania. Jako goście czuliśmy się zaopiekowani. To co ważne to parking jest dostępny i bezpłatny pod samym hotelem.

• Data pobytu: październik 2016, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Izabela K