Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 27/07
70 USD
60 USD
  • Bezpłatny Internet
Hotel Malinowski Economy(Gliwice)(Świetna cena!)
52 USD
27 USD
Agoda.com
  • Śniadanie w cenie
Uwaga, okazja! 23% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 23% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (35 USD).

• Bezpłatny parking
Hotel Royal(Gliwice)
Zrecenzowano 4 kwietnia 2016

Wchodzac do hotelu dlugo czekalismy na osobe z recepcji 15minut. Po pojawieniu sie osoba nieudolnie probowala nas zameldowac bylismy bardzo zmeczeni po dlugiej meczacej trasie a to trwalo i konca nie bylo widac. "Hotelowa zlota raczka" w tym dniu mial pomoc z powodu braku personelu co bylo dla nas nie do przyjecia pozabieral nam nasze dokumenty i pieniadze, a nie wydal zadnego potwierdzenia zamiast powiedziec ze nie umie ich wydrukowac po godzinie tlumaczen oddal pieniadze i rano przed wyjazdem zaplaty dokonalismy juz u recepconistki. Dla mnie to byly naprawde TRZY SWIATY wytrzymac tam. Za cene pokoju trzyosobowego mialabym duzo lepszy standart w ulubionej sieci hoteli ale z powodu brak miejsc w spowodowal ze zmuszona bylam nocowac tam. Nigdy wiecej pokoje fatalne standart lat 90 tylko uciekac.

Wskazówka dotycząca pokojów: Halas z pokoi obok,a na parterze majac otwarte okno ciezko zasnac,gdyz slychac rozmowy innych do godzin poznych godzin nocnych.
  • Data pobytu: grudzień 2015, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, beaken2016
Zrecenzowano 14 lipca 2015 z urządzeń przenośnych

Brak stylu. Ludzie, ktorzy to wymyslili zostali 20 lat w lodzie w latach 90. Tragedia. Nie polecam. Jedzenie slabe. Standard slaby. Istny labirynt i mieszkanka tanich wiesniackich stylow. Dziwna okolica. Bloki z wielkiej plyty

Data pobytu: lipiec 2015, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Mateusz O
Zrecenzowano 27 lutego 2015

Brałem udział w szkoleniu w tym hotelu i polecam!!
Profesjonalna, uśmiechnięta obsługa. Sala konferencyjna czysta i komfortowa, dobrze wyposażona. Potem był obiad i kolejne pozytywne zaskoczenie: sprawnie podane, gorące i pachnące. Super atmosfera, bardzo chętnie wrócę tam ponownie.

• Data pobytu: luty 2015, podróż służbowa
4  Dziękujemy, Adrian T
Zrecenzowano 20 lutego 2015

Pokój czysty, komfortowy. Bardzo dobre jedzenie, profesjonalna obsługa. Polecam!
W trakcie pobytu miałam okazję skorzystać ze SPA&WELLNESS hotelu - coś wspaniałego!!
Przesympatyczna Pani obsługująca SPA kompetentna, uśmiechnięta. Pomogła mi określić typ skóry , dobrać najlepszy zabieg i doradziła jak ją pielęgnować. Na pewno będąc następnym razem w Gliwicach wybiorę ten właśnie hotel i skorzystam ze SPA& WELLNESS!!!!

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam skorzystać ze SPA.
  • Data pobytu: luty 2015, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Anna N
Zrecenzowano 6 lutego 2015

Bylam i polecam!!!!!
Pokoje przytulne i czysciutkie, bardzo dobre jedzenie , super obsluga. Panie recepcjonistki pomocne i sympatyczne. Korzystalam tez ze SPA , bogata oferta zabiegów , profesjonalne wykonanie.
Odwiedze ponownie.

• Data pobytu: styczeń 2015