“TRAGEDIA totalna porazka.”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 5 dodatkowych witryn!
Trzy Swiaty
Miejsce nr 1 wśród 9 pensjonatów/zajazdów w Gliwice
Zrecenzowano 4 kwietnia 2016

Wchodzac do hotelu dlugo czekalismy na osobe z recepcji 15minut. Po pojawieniu sie osoba nieudolnie probowala nas zameldowac bylismy bardzo zmeczeni po dlugiej meczacej trasie a to trwalo i konca nie bylo widac. "Hotelowa zlota raczka" w tym dniu mial pomoc z powodu braku personelu co bylo dla nas nie do przyjecia pozabieral nam nasze dokumenty i pieniadze, a nie wydal zadnego potwierdzenia zamiast powiedziec ze nie umie ich wydrukowac po godzinie tlumaczen oddal pieniadze i rano przed wyjazdem zaplaty dokonalismy juz u recepconistki. Dla mnie to byly naprawde TRZY SWIATY wytrzymac tam. Za cene pokoju trzyosobowego mialabym duzo lepszy standart w ulubionej sieci hoteli ale z powodu brak miejsc w spowodowal ze zmuszona bylam nocowac tam. Nigdy wiecej pokoje fatalne standart lat 90 tylko uciekac.

Wskazówka dotycząca pokojów: Halas z pokoi obok,a na parterze majac otwarte okno ciezko zasnac,gdyz slychac rozmowy innych do go...
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: grudniu 2015, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, beaken2016

Zrecenzowano 14 lipca 2015 z urządzeń przenośnych

Brak stylu. Ludzie, ktorzy to wymyslili zostali 20 lat w lodzie w latach 90. Tragedia. Nie polecam. Jedzenie slabe. Standard slaby. Istny labirynt i mieszkanka tanich wiesniackich stylow. Dziwna okolica. Bloki z wielkiej plyty

Data pobytu: lipcu 2015, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Mateusz O
Zrecenzowano 27 lutego 2015

Brałem udział w szkoleniu w tym hotelu i polecam!!
Profesjonalna, uśmiechnięta obsługa. Sala konferencyjna czysta i komfortowa, dobrze wyposażona. Potem był obiad i kolejne pozytywne zaskoczenie: sprawnie podane, gorące i pachnące. Super atmosfera, bardzo chętnie wrócę tam ponownie.

• Data pobytu: lutym 2015, podróż służbowa
4  Dziękujemy, Adrian T
Zrecenzowano 20 lutego 2015

Pokój czysty, komfortowy. Bardzo dobre jedzenie, profesjonalna obsługa. Polecam!
W trakcie pobytu miałam okazję skorzystać ze SPA&WELLNESS hotelu - coś wspaniałego!!
Przesympatyczna Pani obsługująca SPA kompetentna, uśmiechnięta. Pomogła mi określić typ skóry , dobrać najlepszy zabieg i doradziła jak ją pielęgnować. Na pewno będąc następnym razem w Gliwicach wybiorę ten właśnie hotel i skorzystam ze SPA& WELLNESS!!!!

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam skorzystać ze SPA.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: lutym 2015, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Anna N
Zrecenzowano 6 lutego 2015

Bylam i polecam!!!!!
Pokoje przytulne i czysciutkie, bardzo dobre jedzenie , super obsluga. Panie recepcjonistki pomocne i sympatyczne. Korzystalam tez ze SPA , bogata oferta zabiegów , profesjonalne wykonanie.
Odwiedze ponownie.

• Data pobytu: styczniu 2015
3  Dziękujemy, Aneta R
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Gliwice)
w odległości 8,1 km
Liczba recenzji: 151
w odległości 2,2 km
Hotel "SilVia" Maria i Ernest Majnusz
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Trzy Swiaty? Podziel się wrażeniami!

Trzy Swiaty — dodatkowe informacje

Adres: Kilinskiego 14, Gliwice 44-100, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo śląskie > Gliwice
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Spa Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 9 pensjonatów/zajazdów w Gliwicach
Zakres cen: 218 zł–378 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Trzy Swiaty 3*
Liczba pokoi: 50
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com i TripOnline SA, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Trzy Swiaty. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?