Zrecenzowano: 14 lipca 2015 z urządzeń przenośnych

Brak stylu. Ludzie, ktorzy to wymyslili zostali 20 lat w lodzie w latach 90. Tragedia. Nie polecam. Jedzenie slabe. Standard slaby. Istny labirynt i mieszkanka tanich wiesniackich stylow. Dziwna okolica. Bloki z wielkiej plyty

Data pobytu: lipiec 2015, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Mateusz O
Zrecenzowano: 27 lutego 2015

Brałem udział w szkoleniu w tym hotelu i polecam!!
Profesjonalna, uśmiechnięta obsługa. Sala konferencyjna czysta i komfortowa, dobrze wyposażona. Potem był obiad i kolejne pozytywne zaskoczenie: sprawnie podane, gorące i pachnące. Super atmosfera, bardzo chętnie wrócę tam ponownie.

• Data pobytu: luty 2015, podróż służbowa
4  Dziękujemy, Adrian T
Zrecenzowano: 20 lutego 2015

Pokój czysty, komfortowy. Bardzo dobre jedzenie, profesjonalna obsługa. Polecam!
W trakcie pobytu miałam okazję skorzystać ze SPA&WELLNESS hotelu - coś wspaniałego!!
Przesympatyczna Pani obsługująca SPA kompetentna, uśmiechnięta. Pomogła mi określić typ skóry , dobrać najlepszy zabieg i doradziła jak ją pielęgnować. Na pewno będąc następnym razem w Gliwicach wybiorę ten właśnie hotel i skorzystam ze SPA& WELLNESS!!!!

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam skorzystać ze SPA.
  • Data pobytu: luty 2015, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Anna N
Zrecenzowano: 6 lutego 2015

Bylam i polecam!!!!!
Pokoje przytulne i czysciutkie, bardzo dobre jedzenie , super obsluga. Panie recepcjonistki pomocne i sympatyczne. Korzystalam tez ze SPA , bogata oferta zabiegów , profesjonalne wykonanie.
Odwiedze ponownie.

• Data pobytu: styczeń 2015
3  Dziękujemy, Aneta R
Zrecenzowano: 19 grudnia 2014

antypatyczna obsługa, długi czas oczekiwania na posiłek, który jest paskudny i w najlepszym wypadku zaledwie letni, acha, za płotem jest kościół z wszelkimi z tym związanymi atrakcjami:)
w trosce o własny komfort psychiczny zalecam omijać

• Data pobytu: grudzień 2014, podróż służbowa
6  Dziękujemy, camino555