“URODZINY :-)”
MOMO Restaurant & Wine — recenzja

MOMO Restaurant & Wine
Nr 6 wśród 170 Restauracje (Gliwice)
Opis: MOMO to unikalne miejsce w samym centrum gliwickiego Rynku. Niepowtarzalne miejsce łączące industrialne akcenty, miedź i drewno - wszystko w klimatycznych wnętrzach ratusza. W naszej restauracji dostarczamy maksimum przyjemności i wyjątkowego doświadczenia kulinarnego. Szef kuchni wraz z zespołem kucharzy dba o szczegóły wizualne i smakowe dań, łącząc nowoczesność z tradycją. MOMO to kuchnia z całego świata w nowoczesnym wydaniu. Nasza kompozycja potraw jest podsumowaniem wielu eksperymentów, doświadczeń oraz długich poszukiwań składników najwyższej jakości. Świeże, ekologiczne i sezonowe produkty są podstawą naszej kuchni. Domowe makarony oraz pieczywo własnej produkcji, najlepsze mięsa i owoce morza. Menu MOMO dopełni bogaty wybór win dobrany przez naszego Someliera oraz wyjątkowo świeże, prawdziwie niepasteryzowane piwo. Jakość i dbałość o najdrobniejsze szczegóły powoduje, że warto poznać to wyjątkowe miejsce. Miło będzie nam Ciebie gościć. Do zobaczenia w MOMO.

3 Lata...
ŚWIĘTOWANIE w super atmosferze...
smaczne jedzenie i jak podane... polędwiczki
muzyka na żywo... zespół
samochody... Aventador ;-)

brawo widać, że WYSOKI poziom to MOMO

POLECAM biznesowo/rodzinnie

1  Dziękujemy, MisiekTEAM

Wystrój, zespół i jedzenie - tutaj wszystko współgra idealnie. Do tego wybór win, który powinien zadowolić każdego. Polecam, zdecydowanie!

1  Dziękujemy, dawidjenczmyk

Polecam Wszystkim kawiarnie restauracje MOMO ;-)
Jeżdzimy tam z mężem glównie na piwko i mrożoną kawę .
Kawa super pyszna miodzio.
Polecam ;-)

Dziękujemy, Wiola1973

niż czterech, choć dałbym 4,5, jeśliby się dało. Lokalizacja świetna, bo to przecież środek środka miasta. Naturalne, harmonijne kolory wystroju, co dotyczy nawet toalety. W ciepłe dni warto usiąść w przewiewnej, zadaszonej części zewnętrznej. Krótkie menu, zgodnie z zasadami. Dania artystyczno-eskperymentalne. Ważne, że smaczne i z nie przedobrzonym wystrojem (talerza). Te pół punktu mniej za obsługę. Kelnerzy sprawni, grzeczni, ale jakoś zbyt neutralni wobec klientów. Może takie jest założenie, ale czegoś tu brakowało.

1  Dziękujemy, Jacek_Kuczowic

Restauracja godna polecenia , piękny wystrój, miła profesjonalna obsługa # wyśmienite dania#palce lizać# dzisiaj mieliśmy okazję skosztować krewetki w sosie mango z odrobiną chili# i dania główne palce lizać # z pewnością tu wrócimy i zabierzemy przyjaciół.

Dziękujemy, 290tomaszm

MOMO Restaurant & Wine — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gliwice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w MOMO Restaurant & Wine? Podziel się wrażeniami!