“Fantastyczna kolacja”
MOMO Restaurant & Wine — recenzja

MOMO Restaurant & Wine
Nr 6 wśród 172 Restauracje (Gliwice)
Opis: MOMO to unikalne miejsce w samym centrum gliwickiego Rynku. Niepowtarzalne miejsce łączące industrialne akcenty, miedź i drewno - wszystko w klimatycznych wnętrzach ratusza. W naszej restauracji dostarczamy maksimum przyjemności i wyjątkowego doświadczenia kulinarnego. Szef kuchni wraz z zespołem kucharzy dba o szczegóły wizualne i smakowe dań, łącząc nowoczesność z tradycją. MOMO to kuchnia z całego świata w nowoczesnym wydaniu. Nasza kompozycja potraw jest podsumowaniem wielu eksperymentów, doświadczeń oraz długich poszukiwań składników najwyższej jakości. Świeże, ekologiczne i sezonowe produkty są podstawą naszej kuchni. Domowe makarony oraz pieczywo własnej produkcji, najlepsze mięsa i owoce morza. Menu MOMO dopełni bogaty wybór win dobrany przez naszego Someliera oraz wyjątkowo świeże, prawdziwie niepasteryzowane piwo. Jakość i dbałość o najdrobniejsze szczegóły powoduje, że warto poznać to wyjątkowe miejsce. Miło będzie nam Ciebie gościć. Do zobaczenia w MOMO.
Zrecenzowano 14 września 2019

To miejsce które wszystkim polecam. Wyśmienita kuchnia, do tego fantastyczny dobór win i przemiła i profesjonalna obsługa.

Dziękujemy, Aniaania5

Zrecenzowano 12 września 2019

W Momo jadłam nie raz, jedzenie to poezja smaków, cos wspaniałego, wybitnego i niepowtarzalnego. Polecam to miejsce z czystym sumieniem, Obsługa miła i pomocna a własciciele wkladaja całe swoje serce w to miejsce

Dziękujemy, DodziaGdansk
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W Momo pierwszy raz gościliśmy z okazji przyjęcia komunijnego naszego syna. Przesympatyczna obsługa, wspaniałe menu i wystrój lokalu były powyżej oczekiwań. Gorąco polecamy i pozdrawiamy!

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, 828piotrs
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Bardzo ładnie położona restauracja . Wystrój doskonały gdyby potrzeba eksperymentowania Przykładem są schody z poręczami urywającym się kilka schodków od góry ( zapewne bardzo nowoczesne, a może także śmieszne dla młodych i zdrowych tragiczne dla pozostałych. Również lemoniady z lodem (pytanie czy z przegotowanej wody) należy próbować ostrożnie może to koincydencja, ale dla nas obojga wiązała się z niestrawnością

Dziękujemy, KM1978
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam kilkukrotnie, restauracja ma świetną lokalizacje. Jedzenie i kawa dobre, ale bez szaleństwa.

Dziękujemy, martaalicja

MOMO Restaurant & Wine — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gliwice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w MOMO Restaurant & Wine? Podziel się wrażeniami!