Super zabawa !

Super zabawa

Zrecenzowano: 6 lutego 2018
marzenawoj

Zrecenzowano: 21 stycznia 2019

Organizatorzy dbają o to, by klient wyszedł zadowolony. Cały czas ktoś monitoruje nasze postępy i czuwa byśmy wpadli na właściwe rozwiązanie. Nam zdarzyło się nie usłyszeć, że odblokowaliśmy jakąś skrytkę z której wypadł artefakt, ale obsługa była czujna :)
Kurs na Tortugę to dobra decyzja. Nie zawiedziecie się.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
3  Dziękujemy, Aleksandra S
Zrecenzowano: 24 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz miałem do czynienia z tego typu rozrywką i super sprawa. Obsługa bardzo miła i pomocna. Wprowadzili nas w świat escape room bardzo profesjonalnie i z zabawą. Było nas 5 i byliśmy mega zadowoleni. Kolejny raz zaliczymy kolejny pokój. Tym razem był to Egipt i polecamy ! Zagadki Jak na pierwszy raz nie proste ale wciąga nas maxa !

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
1  Dziękujemy, 254arturk
Zrecenzowano: 6 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Przemiłe traktowanie i dbanie o gości, dobre wprowadzenie w klimat, ciekawe zagadki w Pokóju Wrota czasu - Tortuga. Świetnie spędziliśmy czas!

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2018
Dziękujemy, marzenawoj
Zrecenzowano: 11 listopada 2017

pierwszy escape room, ktory odwiedzilam, wiec nie mam porownania z innymi, ale moge powiedziec, ze organizacja, obsluga, zagadki i klimat miejsca robia robote - polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, Emi K
Zrecenzowano: 12 września 2017 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam razem z 10-letnim synem obydwa pokoje proponowane przez TickTack, Wrota Czasu:Egipt i Tortugę.
Obydwa genialne! Od progu, od wejścia i wprowadzenia w zabawę zanurza się człowiek w innej rzeczywistości. Pokoje dopracowane w każdym calu, żadnych zwykłych kłódek, żadnej bylejakości, pomysłowe i doskonale zrobione, zaskakujące zagadki. Atmosfera obu gier kapitalna także dla dzieci-co nie w każdym roomie jest oczywiste. Jak dotąd żaden pokój w Polsce nie pobił gliwickiego w naszym własnym prywatnym rankingu :-)

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2017
Dziękujemy, Tusia K