Dębica

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
McDonald's Restaurant
Nr 12 wśród 20 Restauracje (Dębica)
Kuchnie: Fast Food
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Cóż to typowy mc Donald.
Dania jak wszędzie indziej.
Sam lokal jakoś szczególnie się nie wyróżnia, mając za sąsiada stacje benzynową.
Jest mc drive, mały kącik dla dzieci ze zjeżdżalnią.

Dziękujemy, H5225VIpierrep

Zrecenzowano 22 października 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jak w każdym MCu. Jednak to co kuleje to gapiostwo obsługi. Koniecznie trzeba zaglądać czy zamówienie otrzymane zgadza się z tym za co zapłaciliśmy. Zdarzyło mi się nawet ze nie dostałem kanapki ... (nie wiem czy to ja mam takie „nieszczęście” ale na 10 zamówień w 5 czegoś brakuje) rozumiem ze jest to fast food ale jednak skoro za coś płacimy to chcielibyśmy to dostać. Odnoszę się tu w głównej mierze do DRIVEa.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, dominikg644
Zrecenzowano 15 października 2016

Fajna obsługa, jedzenie chyba każdy zna. Nowe menu, czasem zaskoczy smakiem i łamie stereotyp, że tanio, szybko nie oznacza niesmacznie !!!
Wiadomo, kto ceni sobie czas w podróży czy na miejscu zawsze znajdzie coś dla siebie.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, marekcyprian
Zrecenzowano 27 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Nie ukrywam, że tego typu sposób konsumpcji nie jest szczególnie przeze mnie lubiany i preferowany. Cóż koniec roku szkolnego i prośby dzieci by "nagroda" (początek festiwalu nagród :-D) sprawiły że uleglem.

Termin wizyty: czerwiec 2016
Dziękujemy, Witold W. K
Zrecenzowano 4 maja 2014

Rano około 8,30 wstąpiłem na kawę do maka. By zaoszczędzić czasu na trasie, pojechałem na drive'a. Pani obsługująca była niekulturalna, wręcz hamska, odzywala Sie jak by ktoś ja zmusił do pracy. Zjechalem z na parking bo z taka łaska byłem obsługiwany że już wolałem wejść i kupić u innej pani. Kupiłem kawę i wychodząc powiedziałem obsłudze w koszulach (nie wiem czy koszula to jakiś większy poziom wtajemniczenia ale może jeden z 2 panów nadzorujących zmianę) że mogli by dac kogoś milszego na drive'a bo odstrasza klientów.
Często chodzę do mcdonalds i taka wielka firma powinna dbać o jakieś standardy. Może to tylko głupia kawa ale mc donald zawsze wyznaczał jakieś standardy i poziom obsługi.

Termin wizyty: maj 2014
    • Atmosfera
Dziękujemy, Cidb1991

McDonald's Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dębica, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w McDonald's Restaurant? Podziel się wrażeniami!